Style

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9495
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Style

Post autor: Jacek Kurzawa »

Style na Forum są już zainstalowane, można je sobie zmieniać w swoim Panelu użytkownika.
Awatar użytkownika
Jarosław Bury
Posty: 3567
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Style

Post autor: Jarosław Bury »

Być może coś mi umknęło, ale nie mogę zmienić stylu forum :?
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: Style

Post autor: Malko »

Dzisiaj coś się widzę pozmieniało wczoraj wszystko chodziło bez przeszkód:)
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16269
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno

Re: Style

Post autor: Aneta »

Właśnie, co się stało ze skórkami? Rano było jeszcze ok, teraz nagle samo się zmieniło - a w panelu użytkownika nie można znaleźć ustawień wyglądu...
admin
Administrator
Posty: 1597
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Style

Post autor: admin »

Doinstalowałem wczoraj i dzisiaj wiele modyfikacji, które wzbogacają funkcje Forum. Są one niemal niezauważalne i możecie je postrzegac jako integralną część tego skryptu phpBB3. Tak się jednak sklada, że wiekszość modyfikacji pisana jest pod dwa główne style: Prosilver i Subsilver2. Tak więc te style zwierają najwięcej funkcji, pozostałe będa wyglądaly tak, jakby część funkcji poznikała. Tak więc na tym etapie musimy pozostac przy tych dwoch stylach. Ze względu na proces instalacji dobrze będzie gdy wszyscy będą widzieli jeden styl. Jest to okres przejsciowy,. 'instalacyjno-rozruchowy". Nie chciałbym, abyscie zauważyli, ze Forum jest niespojne w funkcjach i ma jakieś problemy. Dzisiaj, podczas instalacji część użytkowników mogła zauważyć jakieś problemy (odświezalem, instalowalem, resetowałem cały mechanizm. Te objawy wkrótce ustaną.
Jest bardzo możliwe, że zostaniemy przy dwóch stylach, byc może tylko będą kosmetyczne zmiany wyglądu.
Na razie mamy domyslny jeden styl, ktora ma najwięcej funkcji.
Oczywiscie sam jeszcze nie zoreintowalem się we wszystkim i wszelkie uwagi sa potrzebne. Piszcie w każdej chwili o problemach z logowaniem z zanikami, dziwnymi objawami - to najczęsciej efekt mojego dlubania w kodzie, ktory nie zawsze kończy się powodzeniem. Jednak czasami nie wiem o tym, że np logowanie jest wyłączone, bo ja jako administrator widzę zawsze.
Proszę więc o wszelkie informacje, nawet na GG 2130281.

Mam nadzieje, że Forum zaczyna wam się podobać bardziej niż poprzednie. Jestem przekonany, że jest lepsze pomimo przyzwyczajenia do niektórych funkcji poprzedniej wersji.
Awatar użytkownika
Łukasz Buglowski
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek, 6 sierpnia 2009, 10:56
UTM: CA49
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: Style

Post autor: Łukasz Buglowski »

Powoli się przyzwyczajam :)
Jest ok :D
admin
Administrator
Posty: 1597
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Style

Post autor: admin »

Mamy dostępne trzy style: subsilver2, prosilver i fisubice2.
Pierwsze dwa to style z wieloma modyfikacjami rozszerzającymi funkcjonalność. Styl fisubice może nie posiadać niektórych funkcji, ale może to być dla kogoś zaletą... a jego wygląd to jest ten do którego przywyczajalismy się w poprzedniej wersji Forum.

Inna zasadnicza różnica miedzy nimi to chociażby to, że w subsilver2 i fisubice mamy avatary po lewej stronie (jak poprzednio) a w prosilver są po prawej (ten niebieski). Każdy użytkownik sam decyduje którego stylu chce używać.
Zablokowany

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”