Witam Wszystkich!

Miejsce na powitania i pożegnania.
Tomek Paszkowski
Posty: 204
Rejestracja: środa, 2 czerwca 2010, 18:07
Lokalizacja: Siedlce

Witam Wszystkich!

Post autor: Tomek Paszkowski »

Witam Wszystkich!

Wiele razy zaglądałem na niniejsze forum, ponieważ było to najlepsze źródło doraźnej wiedzy z zakresu szeroko pojętej entomologii. Ostatnio po zwiększeniu częstotliwości tych odwiedzin postanowiłem w końcu się zarejestrować. Na początek kilka słów o mnie:
Mam na imię Tomek, pochodzę z Włodawy w województwie lubelskim. Obecnie kończę dzienne magisterskie studia na kierunku Architektura Krajobrazu KUL w Lublinie. Przy wyborze studiów kierowałem się głównie zainteresowaniami i nieśmiało stwierdzam że pod względem spełnienia i zadowolenia - trafiłem w 10 :) Mam nadzieję w najbliższej przyszłości wyemigrować bardziej na zachód kraju, w celu zdobycia większego doświadczenia zawodowego. Obecnie zajmuję się projektowaniem ogrodów, co mam nadzieję wyewoluuje do szeroko pojętej architektury przestrzeni miejskiej.
Nie chcę podawać czasu, jaki zajęło mi rozwijanie zamiłowania do skrzydlatych małych stworzątek, aczkolwiek trwało to dłużej od 5 lat studiów i mam nadzieję trwać będzie dalej :D
Obecnie jestem na etapie odbudowy zbioru i główny nacisk kładę na Macrolepidoptera. Unikam puki co wszystkiego co wymaga użycia minucji.
Wiedza przede wszystkim - dlatego też rejestrując się przyjąłem nastawienie na jej powiększanie. Mam nadzieję, że kontakt z osobami bardziej doświadczonymi w tej dziedzinie nauki będzie najlepszą motywacją. Sam określiłbym się jako raczkującego - chcącego zacząć chodzić :D
Mam nadzieję próbować z czasem swoich sił w oznaczaniu, więc z góry liczę na wyrozumiałość jeśli będę prosił o potwierdzenie. Ze swej strony obiecuję pełną rzetelność :)
Na koniec dodam, że nic tak nie poprawia nastroju po długim tygodniu pracy, jak wypad za miasto z siatką i aparatem, dobra muzyka podczas montowania odłowionych okazów i wszystko inne co nie jest związane z pracą 8)
Na forum mam nadzieję zaglądać jak najczęściej, na tyle, na ile pozwoli napięty grafik tygodniowy.
Tymczasem jeszcze raz witam i pozdrawiam!

Tomek Paszkowski
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Witamy.
Miło widzieć powiększające się grono lepidpterologów.
Awatar użytkownika
Łukasz Buglowski
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek, 6 sierpnia 2009, 10:56
UTM: CA49
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Łukasz Buglowski »

Witamy :D
Awatar użytkownika
Tomasz Niedźwiedzki
Posty: 520
Rejestracja: piątek, 20 lipca 2007, 21:38
Lokalizacja: Rzym
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Tomasz Niedźwiedzki »

Pozdrowienia :wink:
W tamtym roku chodziłem jako wolny strzelec na Dendrologię na Architekturze Krajobrazu na KULu,
było całkiem ciekawie :wink:
Tomek Paszkowski
Posty: 204
Rejestracja: środa, 2 czerwca 2010, 18:07
Lokalizacja: Siedlce

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Tomek Paszkowski »

O proszę, jaki ten świat mały :D Niestety dendrologia się skończyła, a było rzeczywiście nawet ciekawie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”