tajemnicze ugryzienia

Owady żyjące w mieszkaniach czyli "coś mi chodzi po domu". Owady synantropijne.
Regulamin forum
Przy zamieszczaniu zdjęć wymagane jest podanie daty oraz miejsca wykonania zdjęcia.
Posty ze zdjęciami bez danych jak również linkowanych spoza serwisu mogą być usuwane.

Linkowanie do zdjęć spoza Forum jest nieregulaminowe (§ 2.1)
mielone123
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2021, 18:13

tajemnicze ugryzienia

Post autor: mielone123 »

Witam,

Od pewnego czasu (3 miesiące) jakaś nikczemna istota dokonuje nieautoryzowanych dezintegracji mojej warstwy skórnej celem - jak domniemam - nielegalnego pobierania krwi.
Niestety nie wiem co to za insekt oraz nie dysponuję jego zdjęciami, gdyż na tę chwilę nie było mi dane go namierzyć.
Dodam, że rany dość długo się goją - około 7-10 dni. Bardzo swędzą w szczególności przez pierwsze 5-6 dni oraz powodują "stan zapalny" (około 3-4 dnia). Skóra nawet w promieniu 10 cm od ukąszenia/ugryzienia jest zaczerwieniona oraz znacznie cieplejsza, aby nie powiedzieć gorąca. Miejsca ukąszenia w dotyku przypominają nieco bliznę, na obu zdjęciach widać również odchodzące "ścieżki" tak jakby rozpływająca się w danym kierunku toksyna - oznaczę te "ścieżki" na zdjęciach?
Dodam również, że proceder świętowania moimi płynami ustrojowymi zdarza się raz na miesiąc (dokładne daty: 20 listopad 2020, 21 grudzień 2020 i dziś 18 styczeń 2021) zawsze są to tylko dwa ukąszenia a przynajmniej jak na razie.
Wszystkie ukąszenia miały miejsce w nocy o bliżej nie określonej godzinie. Po prostu rano po przebudzeniu czuję, że atak miał miejsce - swędzenie oraz widoczne ślady na skórze.
Dołączam zdjęcia z dwóch pierwszych wypadów. Trzecie para ugryzień nie jest już koło siebie - jedno w górnej części uda, drugie na łokciu...

Proszę o informacje cóż to za istota może być.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Załączniki
ukąszenie1
ukąszenie1
20.11.2020.jpg (270.33 KiB) Przejrzano 934 razy
ukąszenie1_scieżka
ukąszenie1_scieżka
20.11.2020_sciezka.jpg (279.08 KiB) Przejrzano 934 razy
ukąszenie2
ukąszenie2
21.12.2020.jpg (190.63 KiB) Przejrzano 934 razy
ukąszenie2_scieżka
ukąszenie2_scieżka
21.12.2020_sciezka.jpg (203.88 KiB) Przejrzano 934 razy
Awatar użytkownika
krzem
Posty: 1196
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2004, 07:42
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time

Re: tajemnicze ugryzienia

Post autor: krzem »

NIE DA SIĘ!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domowe robaczki.”