Artinsect

Ciekawostki, różności, inne sprawy.
Awatar użytkownika
Łukasz Buglowski
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek, 6 sierpnia 2009, 10:56
UTM: CA49
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Artinsect

Post autor: Łukasz Buglowski »

Jaka jest Wasza opinia o tym sklepie? Zamawiacie tam? Czy może preferujecie bardziej paradox, czy entomon?
Zamawiałem tam parę razy, myślę, że specjalnie nie można narzekać. Dziś tylko spotkał mnie zawód, kiedy przyszły do mnie egipskie szpilki (Sphinx) i kartoniki o różnych odcieniach bieli....
Oczywiście kiedy się pytałem, czy szpilki są w niebieskim opakowaniu (z Monarch) odpowiedź brzmiała tak... Nie wiem czy szpilki z Sphinxa są gorsze, może mieliście z nimi do czynienia?
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Re: Artinsect

Post autor: Antek Kwiczala † »

egipskie szpilki (Sphinx)
Łukaszu, to że Sfinks jest w Egipcie, nie oznacza, że szpilki są egipskie. To takie same czeskie szpilki jak "Monarch": http://www.entosphinx.cz/?lang=cz
tyle, że producent inny...
Awatar użytkownika
Łukasz Buglowski
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek, 6 sierpnia 2009, 10:56
UTM: CA49
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: Artinsect

Post autor: Łukasz Buglowski »

To znaczy że egipskie nie są to wiem :) Tak je tylko nazwałem
Chodzi mi też o to czy nadają się do użytku, w znaczeniu, czy nie rdzewieją itp.
Ostatnio zmieniony środa, 15 czerwca 2011, 19:09 przez Łukasz Buglowski, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Posty: 1071
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:54
Lokalizacja: okolice Bielska-B./Kraków

Re: Artinsect

Post autor: Łukasz »

Chodzi mi też o to czy nadają się do użytku.
Nie, nie nadają się, jedynie do akupunktury :D
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16269
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno

Re: Artinsect

Post autor: Aneta »

Odkąd Entomon się spsował, zamawiam tylko w ArtInsect i jestem bardzo zadowolona.
Chodzi mi też o to czy nadają się do użytku.
Jeśli są całe i ostre, to zdecydowanie się nadają ;) Ja tak naprawdę niespecjalnie zwracam uwagę na producenta, pewnie dlatego, że nie miałam nigdy jakichś kłopotów z rdzewieniem - nie pamiętam na przykład, skąd pochodzą obecnie używane przeze mnie, a firm też przewinęło mi się już sporo, Monarch, Bohemia itd... Ze Sphinxa również już miałam, ale kiedy, nie pytajcie ;)
Awatar użytkownika
Orish
Posty: 307
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 20:15
Specjalność: Cerambycidae
Lokalizacja: Warszawa

Re: Artinsect

Post autor: Orish »

W imieniu Kierownika informuję, że jakiś czas temu zmienił się adres email sklepu na: artinsect@artinsect.com ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy entomologiczne”