Licznik postów

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
Awatar użytkownika
Paweł Babula
Posty: 212
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 21:21
Lokalizacja: Rzeszów

Licznik postów

Post autor: Paweł Babula »

Źle działa licznik postów - wyzerował moje posty i zaczyna liczyć od nowa.
admin
Administrator
Posty: 1612
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Użyłem narzędzia Synchronizacji do ustalenia rzeczywistej ilości postów, ale nie zadziałało... Nie wiem, czemu tak się dzieje... Zmienilem recznie na '10' ...

Poczytalem na Forum Przemo... Calosc wyglada nieciekawie. Ludzie tez maja takie problemy ze znikaniem postow i calych tematow wlacznie. Cale to phpBB jest tworzone "na biegu" i widze, ze nie mozna miec do tego wogole zaufania. Niby dziala, ale co z tego skoro w kazdej chwili bez przyczyn ;-) moze przestac dzialac. Zastanawiac sie nad przyczyna to jedno a same usterki to drugie. One sa i to jest fakt.... :-(
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Post autor: Antek Kwiczala † »

Dosyć prosto można sprawdzić, ile faktycznie konkretny forumowicz ma napisanych postów. Wystarczy otworzyć "Profil" tej osoby, i wybrać opcję "znajdź wszystkie posty". Program pokazuje, ile tych postów jest. Dla mnie ta różnica wynosi 105 postów ( licznik pokazuje 479, a w pamięci jest 584 postów). Dla osób, biorących udział w dyskusjach od dłuższego czasu, przyczyną są różne problemy forum (hakerzy). Część postów istnieje fizycznie w pamięci i można je przeczytać, ale nie ma odnośnika do żadnego istniejącego tematu (tematy zniknęły, uszkodzone podczas włamów na forum). Dlaczego licznik kasuje posty niedawnym forumowiczom - próbuje wyjaśnć nam admin.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”