Zamykanie tematów...

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
Witas

Zamykanie tematów...

Post autor: Witas »

Dlaczego zamykane są tematy?
Zaczęła się sensowna dyskusja i co? Nawet, jeżeli jestem alkoholikiem i pijakiem, wara od tego innym. Mój nałóg i moje życie :ok:
Czy Szacowny forumowicz i mój adwersarz poniesie jakieś konsekwencje ostatnich postów?
admin
Administrator
Posty: 1597
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Zamykanie tematów...

Post autor: admin »

Dyskusja zaczęła się sensownie ale skończyła się osiągając "dno" w poziomie dyskusji - dlatego została zamknieta (kilka ostatnich postów zostalo usunietych, gdyż nie dotyczyły już tematu ale były dialogiem dwojga skłóconych osob). To, kto poniesie jakies konsekwencje pozostaje do decyzji administracji. Jesli macie ze soba jakis problem to proszę tym nie zasmiecać forum, bo tego się nie chce ani mnie ani pewnie wielu innym osobom czytac. Brakuje mi teraz jeszcze postow, telefonów i smsów, zeby jedni pisali na drugich żeby ich karac, upominac itp.
Nie, to nie dla mnie. Zapomnijcie jak najszybciej o tym, że bedziecie dalej toczyc tą dyskusję na forum, a juz z całą pewnosicą nie na poziomie wyzwisk i epitetów, ktore poprzednio padly z twojej strony (przypominam: "bydlaku"a teraz ku pokrzepieniu, ze strony twojego rozmówcy (tu padło: "psycholu").

Wyciszmy emocje - jutro ma być piekna pogoda więc zachecam do ruszenia w teren i odpuszczenia sobie pisania na Forum (a nawet czytania - brak lektury może być zbawienny dla skołatanego nerwami organizmu). Szkoda cennego swojego (Waszego) zdrowia!
Awatar użytkownika
Dominika+Jurek Radwańscy
Posty: 913
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2005, 18:22
Specjalność: Collembola
Lokalizacja: Bielawa
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 2 times

Re: Zamykanie tematów...

Post autor: Dominika+Jurek Radwańscy »

Witek,

To Ty taki alkoholik a my razem na piwie nigdy nie byli. :birra: :mrgreen: Może za blisko było.

Pozdrawiam

Rudy
Awatar użytkownika
Dispar
Posty: 1391
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:55
UTM: FC18
Specjalność: Geometridae
Lokalizacja: Łosice

Re: Zamykanie tematów...

Post autor: Dispar »

Witek - wrzuć na luz, odpocznij sobie - po co Ci ta szarpanina, te nerwy itd. Troche racji masz, trochę racji nie masz. Czasami dla dobra forum warto pominąć niektóre tematy milczeniem - będzie czas pogadać o tym na sympozjum.
Witas

Re: Zamykanie tematów...

Post autor: Witas »

Dispar pisze:Troche racji masz, trochę racji nie masz
Niestety dla mnie jest albo czarne, albo białe... Różowy lub szary nie wchodzi w grę
Pozdrawia pijany psychol :hi:
Awatar użytkownika
Dispar
Posty: 1391
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:55
UTM: FC18
Specjalność: Geometridae
Lokalizacja: Łosice

Re: Zamykanie tematów...

Post autor: Dispar »

Ja też wolę białe bielinki niż różowe :D Ale szkoda czasu na duperele :D .
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7254
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Zamykanie tematów...

Post autor: Rafał Celadyn »

Ważcie słowa Panowie :P :arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=ca1nQa2Feb0
8)
Pozdrawiam
Rafał :birra:
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9495
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Zamykanie tematów...

Post autor: Jacek Kurzawa »

No swietne!
Tomasz Rynarzewski
Posty: 143
Rejestracja: środa, 9 maja 2012, 16:22
UTM: CD14
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Zamykanie tematów...

Post autor: Tomasz Rynarzewski »

Dobrze, że temat został zamknięty. Wszyscy razem się niepotrzebnie podkręciliśmy. Ja sam nie jestem zadowolony z mojego postu. Starajmy się wszyscy współpracować, bez względu na to czy ktoś jest amatorem czy nie. Z resztą, nie dzielę entomologów na amatorów (sam nim jestem) i zawodowców. Po prostu są lepiej znający się i nie. Zbiory tzw. amatorów są często skarbnicą wiedzy, choć nie jestem za "filatelistyką" owadów. Ruszajmy wszyscy w teren...
Zablokowany

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”