Zdjęcia

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7281
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Zdjęcia

Post autor: Rafał Celadyn »

Probowałem dodać zdęcia do posta,wszystko według zaleceń admina ,lecz niestety zdjęć nie ma , :( jeśli ktoś potrafi wytłumaczyć co robię zle ,będę wdzięczny :D
Ostatnio zmieniony sobota, 20 grudnia 2008, 05:46 przez Rafał Celadyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Post autor: Antek Kwiczala † »

Może pliki były zbyt duże?
Powinien się wyświetlić jakiś komunikat...
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7281
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Post autor: Rafał Celadyn »

Pliki są poniżej maksimum, ale nie wiem czy to nie jakiś problem z moim komputerem,bo przy załączaniu od kilku dni pojawia się dziwny komunikat .Probuje właśnie rozwiązać ten problem .Jeśli się uda to dam znać .Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z komputerem już raczej w porządku,ale zdjęć dalej nie mogę przesłać :( .Po pojawieniu się rubryki Załącz plik
klikam "przeglądaj",pojawiają się fotki ,zaznaczam wybraną ,w nazwie załącznika pojawia się adres(?)pliku,klikam
"Dodaj załącznik" i "Wyślij" na dole ekranu pojawiają się komunikaty Oczekiwwanie...etc.Na koniec cały ekran wraca do punktu wyjścia i na tym koniec .Zero zdjęć , zero komunikatów.Niestety komputer mam od niedawna i większość nawet prostych zadań ,sprawia mi problem .Jeśli ktoś coś z tego zrozumiał To będę wdzięczny za poradę.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Rafał Celadyn, łącznie zmieniany 1 raz.
admin
Administrator
Posty: 1612
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Moze na granatowym tle nad postem jest czarny napis?! On jest cienkimi literkami i go słabo widać. Sprawdz czy tam cos nie pisze. No i zeby fotka miala ponizej 150 kB.
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7281
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Post autor: Rafał Celadyn »

Zaraz sprawdzę
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7281
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Post autor: Rafał Celadyn »

OK. foty są za duże ,sorry z a zawracanie głowy ,zaraz je zminimalizuję. :D dzięki
Zablokowany

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”