Prośba o identyfikację

Owady żyjące w mieszkaniach czyli "coś mi chodzi po domu". Owady synantropijne.
Regulamin forum
Przy zamieszczaniu zdjęć wymagane jest podanie daty oraz miejsca wykonania zdjęcia.
Posty ze zdjęciami bez danych jak również linkowanych spoza serwisu mogą być usuwane.

Linkowanie do zdjęć spoza Forum jest nieregulaminowe (§ 2.1)
Kocur1
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 12 kwietnia 2019, 09:40
Gender: women

Prośba o identyfikację

Post autor: Kocur1 »

Bardzo proszę o identyfikację tych owadów. Maleńki jakby brązowy żuczek z ciemniejszą, ale w owalnym obrysie ciała główką. Znaleziony na pluszaki pod łóżkiem córki. Po sprawdzeniu materaca na spodniej stronie jakby zmechacenia, brązowo pomarańczowe, podłużne, kształtu siemienia lnianego, ale jeszcze drobniejsze. Nie umiem dodać zdjęć.
Kocur1
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 12 kwietnia 2019, 09:40
Gender: women

Re: Prośba o identyfikację

Post autor: Kocur1 »

Kocur1 pisze:Bardzo proszę o identyfikację tych owadów. Maleńki jakby brązowy żuczek z ciemniejszą, ale w owalnym obrysie ciała główką. Znaleziony na pluszaki pod łóżkiem córki. Po sprawdzeniu materaca na spodniej stronie jakby zmechacenia, brązowo pomarańczowe, podłużne, kształtu siemienia lnianego, ale jeszcze drobniejsze. Nie umiem dodać zdjęć.
Dziś myjąc ramę drewnianego łóżka na bocznej krawędzi listewki stelaża znalazłam małe skupienie podłużnych, białawych jajeczek. Do klejowej pułapki na podłodze przywarły dwie małe larwy, odpowiadające wyglądem larwom szubaka. Nie mogę jednak znaleźć zdjęć jaj szubaka. Czy ktoś może mi pomóc?! Obawiam się, że to mogą być jaja pluskiew.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Domowe robaczki.”