Forum

Przemek Zięba

Forum

Post autor: Przemek Zięba »

Gdzież jest ono, forum niegdysiejsze, gdzie ono???
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16269
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno

Post autor: Aneta »

No masz, a ten znowu zaczyna :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dispar
Posty: 1391
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:55
UTM: FC18
Specjalność: Geometridae
Lokalizacja: Łosice

Post autor: Dispar »

Wygkląda to tak jakby Przemek nazbierał takich grzybków co to się ich nie marynuje :mrgreen: .
Awatar użytkownika
Piotr Pawlikiewicz
Posty: 612
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2004, 10:48
UTM: CC71
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: Piotr Pawlikiewicz »

Ale Przemek ma dużo racji, o ile w motylach (na szczęśćie dla mnie) co jakiś czas jakiś ciekawy temat padnie i jest co czytać, coś wynieść czymś się zainspirować (ostatnio np. mocno rozwinięty temat "min") o tyle w innych działach kiepsko, ważki jakby przestały istnieć zupełnie, muchę ktoś od biedy jakąś da do oznaczenia inne rzędy szkoda gadać. Chrząszcze pominąłem bo nie śledzę zbytnio ale nawet ja zauważyłem że zabrakło tematów Pawła Jałoszyńskiego, a swoją obecność zaledwie akcentuję w niektórych tematach. A większość tematów w dziale chrząszcze jest typu: co to jest.
Zachodzi również ledwo widoczny proces znikania niektórych użytkowników.
W czym tkwi przyczyna brak czasu, kłótnie na forum czy jakiś inny powód nie wiem. Ja sam latem, miałem rozbrat z forum przez jakieś dwa tygodnie, zresztą z całą entomologią i myślałem rzucić to w cholerę. Wróciłem i choć strona entomo jest druga w kolejności po uruchomieniu internetu to już nie z takimi zniecierpliwieniem na nią czekam, może mam teraz szybszy internet?
bartek.g

Post autor: bartek.g »

Yellow,

Fora internetowe poprostu sie starzeja. Z reguly sa napedzane przez mala grupe osob, ktora z czasem traci zapal - normalne.
Ile mozna mowic to samo o tym samym, tematy sie wyczerpuja, a te ktore sa ciekawe dla malej grupy (z reguly tej napedzajacej) przenosza sie poza forum.

To tak z mojego doswiadczenia (10 lat internetowych spolecznosci ;) ).

W ramach pocieszenia. Bedac programista i bardzo duzo pracujac z grafikami bywam na ich forach, tutaj atmosfera jest niesamowita porownujac.
Dobrze to obrazuje ten watek: viewtopic.php?t=7259


tyla :)
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Forum zostało zamordowane, morderstwo w biały dzień zamordowane stłamszone i popada w zapomnienie, oj jak cierpię, oj...........................
serce me rozdarte, smutek i sromota.....
Pawel Jaloszynski
Posty: 1887
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2004, 02:00
Lokalizacja: Palearktyka

Post autor: Pawel Jaloszynski »

Przemek, otworz okno, zeby eter wywietrzal, a potem napisz cos o owadach.
Pawel
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16269
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno

Post autor: Aneta »

Za każdym razem gdy widzę takie biadanie, przychodzi mi na myśl jedno: czemu ci biadający sami nie rozpoczną jakichś ciekawych tematów, zamiast narzekać na ogólny upadek i braki ambicjonalne reszty forumowiczów? Łatwiej poględzić? :cool:
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Hehehe Aneciu droga tematów to ja inicjowałem sporo na tym forum, a co do eteru to zbyt wiele dzisiaj nie wykorzystałem, prędzej halotan :mrgreen:
Ok zacznę poruszać jakieś frapujące tematy tylko wypiorę pieluchy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „*** HYDEPARK ***”