Nowa wersja EntomoLabels - szlam

brakkonta

Nowa wersja EntomoLabels - szlam

Post autor: brakkonta »

Senkjuwerymać. Daj tedy znać, jak się urodzi.
Mazep
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Re: Nowa wersja EntomoLabels

Post autor: Grzegorz Banasiak »

J.M. pisze:Senkjuwerymać. Daj tedy znać, jak się urodzi.
Mazep
Jacek, dopiero się seks odbywa, poczekaj trochę. Ciąża nie powinna być zbyt długa. :-)
brakkonta

Re: Nowa wersja EntomoLabels

Post autor: brakkonta »

przeżyłem trzy ciąże, przeżyję i tę ;-)
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9488
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Nowa wersja EntomoLabels

Post autor: Jacek Kurzawa »

Narzekam na Facebooka, że tam jest masa smieci, ale ten wątek uświadomił mi, że to forum też daje poteżną dawkę śmieciowej informacji, którą mimowolnie czytam, bo dostaję emaile, ze właśnie coś ktoś napisał "w temacie". Czytam ja i czytają setki forumowiczów, którzy prędzej czy później skorzystają z opcji zaprzestania obserwacji wątku
Jeśli nie chcesz już obserwować tego wątku, kliknij na poniższy link:
viewtopic.php?uid=3&f=826&t=24372&unwatch=topic
Tak, ja wiem, że chęć porozmawiania sobie w boskim nastroju o dupie Maryni może kogoś bawić, ja niestety już się starzeję i większość postów po informacji Grześka nadaje się do sklasyfikowania jako spam - przynajmniej z mojego punktu widzenia - czytelnika Forum. Osobiście wolałbym jasną i przejrzystą informację a potem rzeczowy dialog na temat Entomolabels. :no: Niesiety, jest wesoło, frywolnie, ciążowo-facebookowo. Mój wpis potraktujcie jak modlitwę o deszcz - spragnionego: rzeczowej informacji albo żadnej informacji. I zmęczonego czytaniem w kółko o niczym.

Czekam na Entomolabels i zapisuję sięjako betatester nowej wersji.
brakkonta

Re: Nowa wersja EntomoLabels

Post autor: brakkonta »

Jacek Kurzawa pisze:ten wątek uświadomił mi, że to forum też daje poteżną dawkę śmieciowej informacji
Osobiście prosiłbym Cię Jacku, abyś uprzejmie odpierdzielił się ode mnie i nie nazywał mojej rozmowy z Grzegorzem "śmieciem". To, że luźno sobie tutaj porozmawiałem, to moja sprawa. Piszę tak baaaardzo rzadko na tym forum (i od razu oberwałem), że mogę sobie na to pozwolić. Mnie to sprawło przjemność, Grzegorz też wstawił swobodną myśl i nikomu nie sprawiło to problemu.....tylko Tobie. Prosiłbym Cię, abyś Swoje paranoje przelewał w innym miejscu, ode mnie się odwalił i nie komentował moich wypowiedzi.Tutaj już nie raz pojwiały sie dużo większe gówna myślowe, ale czemuś ich nie ruszałeś. Czemu? Ba, kolesi sie nie tyka, prawda?
Jacek Kurzawa pisze:Tak, ja wiem, że chęć porozmawiania sobie w boskim nastroju o dupie Maryni może kogoś bawić, ja niestety już się starzeję i większość postów po informacji Grześka nadaje się do sklasyfikowania jako spam
...zgadza się, trafna autodiagnoza. Starzejesz się. Dlatego czep się czegoś innego, kiedy nie bawi Cię dupa Maryni, kiedy nie potrafisz już wprowadzić się w "boski nastrój" zwykła pogaduchą .......a zwykła pogaducha, to właśnie forum. Chyba nie do końca rozumiesz ideę słowa forum
https://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
.....dyskusja Jaceczku to wymiana zdań, to nie sztywne pierdzielenie o faunie kózek świata, to również luźna rozmowa, której kanwą jest jakiś tam temat - tutaj był to program Grzegorza.
Na zakończenie - pogadaj z dobrym terapeutą, bo od dłuższego czasu zauważam u Ciebie nastrojową równię pochyłą. Nie to wali, jednak nidy więcej nie komentuj w ten sposób moich wypowedzi, bowiem ja nie pozwolę wycierać sobie moją osobą gęby.
No i na koniec - nie ruszaj mego wpisu (a uwielbiasz zmieniać, nawet Swoje wypowiedzi tak jak Ci to pasuje). Jeśli to zrobisz - od razu możesz z lekkim sercem wypierdzielić mój profil z tego forum.
Tyle.
Przy okazji przepraszam wszystkich Forumowiczow, że musieli ten chłam czytać.
Acha - nie odpowiadaj, bo ja tutaj już się nie odezwę, więc szkoda Twej erudycji tu marnotrawić i nie zamierzam szermować słownie w tak durnowatej sprawie i na Twym poziomie.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9488
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Nowa wersja EntomoLabels

Post autor: Jacek Kurzawa »

Wiedziałem (!), że pyskówka się zacznie, więc sobie daruję polemiki. Swoje zdanie napisałem - życzyłbym sobie więcej merytoryki, bo z taką treścią muszę, niestety, przestać monitorować ten wątek na bieżąco (na szczęscie są takie opcje). Tobie Jacku życzę więcej merytoryki w swoich postach na przyszłość (ale wiem, że już się nie zmienisz).

PS Twoja rozmowa (np. Z Grzegorzem) mogłaby się odbyć na priva z korzyscią dla mnie i być może paru osób, które nie musiałyby tego czytać. Chociaż może to jest śmieszne, mnie to jakoś nie śmieszy.

Jako UZYTKOWNIK Forum mam prawo wyrazić swoją dezaprobatę do treści forum co też czynię. A że inni nie piszą nic to wcale nie oznacza, że przeszkadza to tylko mnie.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Re: Nowa wersja EntomoLabels - szlam

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Jesteśmy tylko ludźmi i trudno (chociaż sam jestem tego zwolennikiem) ciągle trzymać się merytoryki, bo forum stałoby się zbyt sztywne. O ile należy reagować na personalne "pyskówki" czy wulgaryzmy o tyle dyskusja taka jak powyższa nie naruszała regulaminu - chociaż przyznaję, że merytoryczna nie była i wynikała raczej z dobrego nastroju stron dyskusji. Jest wiele wątków na forum, które zawierają koszmarnie niemerytoryczne teksty czy personalne przytyki a nie wywoływały tak zdecydowanych reakcji czy słów. Tak jak w bezpośrednich spotkaniach rozmawiamy o chrząszczach, motylach... ale również o sprawach prywatnych, opowiadamy dowcipy tak i na forum, zapominamy się i żartujemy i trudno to rozdzielać na działy. Ot, cała sytuacja w pigułce.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4469
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Kontakt:

Re: Nowa wersja EntomoLabels - szlam

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Grzegorz Banasiak pisze:Jesteśmy tylko ludźmi i trudno (chociaż sam jestem tego zwolennikiem) ciągle trzymać się merytoryki, bo forum stałoby się zbyt sztywne. O ile należy reagować na personalne "pyskówki" czy wulgaryzmy o tyle dyskusja taka jak powyższa nie naruszała regulaminu - chociaż przyznaję, że merytoryczna nie była i wynikała raczej z dobrego nastroju stron dyskusji. Jest wiele wątków na forum, które zawierają koszmarnie niemerytoryczne teksty czy personalne przytyki a nie wywoływały tak zdecydowanych reakcji czy słów. Tak jak w bezpośrednich spotkaniach rozmawiamy o chrząszczach, motylach... ale również o sprawach prywatnych, opowiadamy dowcipy tak i na forum, zapominamy się i żartujemy i trudno to rozdzielać na działy. Ot, cała sytuacja w pigułce.
Edit: nie wiem kto dopisał "szlam" do tytułu, nie brzmi to miło.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9488
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Nowa wersja EntomoLabels - szlam

Post autor: Jacek Kurzawa »

Ktoś to wymyślił (nie ja) na potrzeby czyszczenia Forum - wątki do usunięcia były zaopatrywane w takie słówko "szlam" i z daleka było wiadomo, że do usunięcia. To etykieta, nie opis tresci. A usuwać nie będziemy, bo J.Mp ma takie życzenie.

Z mojej strony to nie jest atak na ten dialog, tylko okazja do zwrócenia uwagi na pewien proceder pitolenia o niczym. Kilka osób sobie spamuje a reszta niestety musi to czytać, zanim się zorientuje, ze tu nie chodzi wcale o Entomolobels, tylko dyskusja poszła w żarty. I to nie jest wcale fajne, jeśli chcemy mieć forum na poziomie merytorycznym. Do pożartowania jest parę portali i kiedy chcę się posmiac to je odwiedzam :P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „*** HYDEPARK ***”