Tanie noclegi na Magurze Spiskiej

Jurek Szypuła
Posty: 489
Rejestracja: poniedziałek, 20 grudnia 2004, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Tanie noclegi na Magurze Spiskiej

Post autor: Jurek Szypuła »

Byłem ostatnio Z Markiem Wanatem na Magurze i spaliśmy w "Domku Potok" w Łapszach Niżnych.
Właściwie to domek jest poza miejscowością, cisza, spokój, teren dookoła i tanio jak barszcz.
Jeśli ktoś planuje wypad w okolice Pienin, to gorąco polecam:

http://www.eholiday.pl/noclegi-jf8278.h ... html&goTo=

Koło domku przepływa piękny potok więc z chłodzeniem browarka nie ma problemu :birra: :birra: :birra:
Na stronie podają cenę od osoby ale pani przez telefon powiedziała, że ilość osób nie ma znaczenia bo CAŁY DOMEK kosztuje 50 PLN za dobę :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Ścinek
Posty: 177
Rejestracja: środa, 5 października 2005, 22:29
UTM: CA56
Specjalność: Cerambycidae, Carabidae, Tenebrionidae
profil zainteresowan: Fotografia, hodowla owadów egzotycznych, majsterkowanie tzw. DIY
Lokalizacja: Katowice

Re: Tanie noclegi na Magurze Spiskiej

Post autor: Ścinek »

Byłem między lipcem a sierpniem dokładnie w tym samym domku, faktycznie tanio jak barszcz, domek nie jest najgorszy wręcz powiedziałbym, że całkiem przyzwoity jak na tą cenę. Byłem, polecam a sam w tym roku jadę tam ponownie- nigdzie indziej nie widziałem tak wyrośniętych chrząszczy jak tam (Prionusy, które wieczorem latały koło domku wyglądały jak wróble, monochamus sartor tak wielkiego jak tam nie złapałem nigdzie i co ciekawe porównując go z m. urussovi -2 okazami z Białowieży- wygląda niemal identycznie jak złapany w Łapszach). Także jak najbardziej Polecam!
Ps.Istnieje też możliwość wynajęcia 2 domku, oddalonego od tego, o którym mowa jakieś 10 minut na totalnym odludziu, między jedną łąką a drugą za 15zł za dobę, jedyny problem jest taki, ze jak ktoś jest wygodnicki to się przerazi- jest wychodek oraz światło z akumulatora (brak stałego zasilania).
jeunesse
Posty: 1
Rejestracja: środa, 23 marca 2016, 13:30
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Tanie noclegi na Magurze Spiskiej

Post autor: jeunesse »

Tylko pogoda musi dopisać..
Awatar użytkownika
Ścinek
Posty: 177
Rejestracja: środa, 5 października 2005, 22:29
UTM: CA56
Specjalność: Cerambycidae, Carabidae, Tenebrionidae
profil zainteresowan: Fotografia, hodowla owadów egzotycznych, majsterkowanie tzw. DIY
Lokalizacja: Katowice

Re: Tanie noclegi na Magurze Spiskiej

Post autor: Ścinek »

jakby się tak zastanawiać to nigdzie nie można jechać bo może będzie padać... Poza tym czy deszcz czy słońce owady są
ODPOWIEDZ

Wróć do „*** HYDEPARK ***”