Drukowane PDF-y na własny użytek

Awatar użytkownika
Jarosław Bury
Posty: 3567
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Drukowane PDF-y na własny użytek

Post autor: Jarosław Bury »

Czasem drukuję jakieś prace dostępne w formacie Pdf - niekiedy dodaję stronę tytułową własnej roboty :wink:
Załączniki
DSC_2287a(8x6)09b.jpg
DSC_2287a(8x6)09b.jpg (78.66 KiB) Przejrzano 2158 razy
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Robię identycznie.
Bindownica pozwala uporządkować wszystko, niektóre prace mają zaledwie kilka stron...
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7281
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Post autor: Rafał Celadyn »

Grzegorz Banasiak pisze:Robię identycznie
:wink: ...ale do okładek (bardzo zresztą fajnych)tak bardzo się nie przykładam :cool: ,pozdrowki Rafał.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Rafał Celadyn pisze:
Grzegorz Banasiak pisze:Robię identycznie
:wink: ...ale do okładek (bardzo zresztą fajnych)tak bardzo się nie przykładam :cool: ,pozdrowki Rafał.
... bo i nie warto. Najważniejsze jest to co w środku, a praca nie jest do podziwiania :-)
tylko do korzystania.
Sporo prac mam tylko w komputerze, gdyby to wszystko chcieć drukować to poszlibyśmy z torbami, jednak o grupach pozostających aktualnie w polu moich zainteresowań i działania - drukuję wszystko.
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Post autor: Malko »

Też tak robie jak koledzy tylko zamiast bindować robie dziurki i do segregatorów wkładam, podpisnych ogólnie np Motyle Dzienne , a tam mam zakładki do róźnych działów. Ten sposób organizacji u Mnie sprawdza się najbardziej nic mi się nie podzieje w trakcie przeprowadzek jakie wymusza życie studenckie:) Jarku a fotografie drukuje w kolorze jeśli to nie zbędne raczej wszytko mam czarno-białe.
Awatar użytkownika
Jarosław Bury
Posty: 3567
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Jarosław Bury »

Jak widać każdy ma swoja ulubioną i wypróbowaną metodę, ja pokazałem moją...
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Post autor: Antek Kwiczala † »

Koncepcja dobra, a wykonanie Jarka bardzo mi się podoba. Ja mam część prac skserowanych, ale pdf-y jak na razie przechowuję na dysku.
jon

Post autor: jon »

Ona jest bardzo dobra ta koncepcja. Ale dlaczego on ma pruski mundur na sobie? ;)
Awatar użytkownika
CARABUS12
Posty: 1300
Rejestracja: piątek, 10 sierpnia 2007, 19:02
profil zainteresowan: WOT
Lokalizacja: Warszawa

odp.

Post autor: CARABUS12 »

Grzegorz Banasiak pisze:Robię identycznie.
Bindownica pozwala uporządkować wszystko, niektóre prace mają zaledwie kilka stron...
Podobnie robię tylko oprawa to twarda (forma książkowa)
ale sposób ten sam.
Pzdr.
jon

Post autor: jon »

a tak poważnie, to biorąc pod uwagę fakt, że coraz więcej ciekawych publikacji możemy znaleźć tylko w internecie, na pewno warto coś takiego sobie drukować. Jednak widzę, że Jarek jak i wiele innych osób woli mieć to na papierze, niż tylko w formie elektronicznej. Ja mam tak samo. Nie ma to jak walnąć się na kanapie i wgłębiać w lekturę a nie garbić nad monitorem. Ja dotąd drukowałem sobie wszystko co znalazłem ciekawego i oprawiałem w introligatorni. Niestety padły wszystkie introligatornie w okolicy. Popieram więc to i chyba kupię sobie bindownicę. :)
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Post autor: Malko »

Jest jescze alternatywa w postaci e-papieru :) a urządzenie takie to book reader. coraz poważniej myśle o kupnie takiego urządzenia do pdf-ów i innych plików

link z kilkoma informacjami o tym urządzeniu
http://www.libranova.eu/pl/eczytniki/cy ... 4wodVAi2Lg
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Dawid_Masło pisze:Jest jescze alternatywa w postaci e-papieru :) a urządzenie takie to book reader. coraz poważniej myśle o kupnie takiego urządzenia do pdf-ów i innych plików
link z kilkoma informacjami o tym urządzeniu
http://www.libranova.eu/pl/eczytniki/cy ... 4wodVAi2Lg
Cen czytników nie nazwę nawet chorymi, to zupełny skandal. Za takie ceny można kupić spokojnie przyzwoitego netbooka albo nawet notebooka, który daje dużo większe możliwości. Poza tym zawsze korzystanie z kilku źródeł równocześnie przy analizie gatunku, rodziny, cech itp. przy pomocy takiego urządzenia jest kłopotliwe. Lepiej rozłożyć kilka wydruków. Jeśli mam być szczery zainwestowałbym te pieniądze w dobrą drukarkę z duplexem i przyzwoitą binownicę, a reszta kasy na tonery :-) :-) :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LITERATURA”