Co jest z foto- oznaczaniem??

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
Awatar użytkownika
Wojtek Guzik
Posty: 1012
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 14:42
Lokalizacja: Krosno

Co jest z foto- oznaczaniem??

Post autor: Wojtek Guzik »

Albo się jeszcze nie przebudziłem, albo dział foto-oznaczanie w rzeczywistości zniknął :shock:
Czy ktoś mi potrafi wyjaśnić zaistniałą sytuację?? Może ktoś już o tym pisał, a ja przeoczyłem :???:
admin
Administrator
Posty: 1612
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Dział zniknął, ale poszczególne działy są w odpowiednich grupach owadów (poza motylami).
Administracja Forum mysli nad scaleniem ich z dzialami Oznaczanie. Ale czy to będzie dobre to nie mamy pewności. Dział FOTO-oznaczanie był boiwem utworzony po to, by oddzielić zalew postów fotograficznych od rzeczowych dyskusji i oznaczeń pojedynczych gatunków.
Awatar użytkownika
adrianoo11
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 19:37
Lokalizacja: niemcy

Post autor: adrianoo11 »

teraz glupio jest :mad: bo wtedy mozna bylo z glownej strony forum wejsc do oznaczanie a teraz sie tak nie da :???: :evil: :mad:
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Post autor: Malko »

adrianoo11 pisze:teraz glupio jest
wcale nie głupio przyporządkowanie do odpowiedniego działu było bardzo rozsądne i przejrzyste :)
admin
Administrator
Posty: 1612
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Dział motyle [foto] - oznaczanie do oznaczania na podstawie tylko fotografii został odtworzony:
viewforum.php?f=84
Awatar użytkownika
Witek Płachta
Posty: 787
Rejestracja: niedziela, 28 września 2008, 10:22
Lokalizacja: Gmina Rokiciny DC12

Post autor: Witek Płachta »

Super pomysł z tymi zmianami.
Ja bym jeszcze do każdego foto-oznaczania w sekcji "ważne tematy" dodał rady dla nowicjuszy co robić by zwiększyć szanse na oznaczenie. Myślę min. o odpowiednim kadrowaniu gdyż trafiają się zdjęcia gdzie owad jest jedynie punktem i nawet jego otwarcie niewiele co pomaga. I oczywiście info o danych. Wszystko to opisane jest w FAQ ale wiem po sobie :oops: że mało który nowy użytkownik forum tam zagląda.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16332
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno
Podziękowano: 4 times

Post autor: Aneta »

Dobry pomysł, można przykleić temat z takimi wskazówkami w każdym dziale Fotooznaczania.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”