Powiadomienia na GG [BRAMKA WYŁĄCZONA]

Awatar użytkownika
M. Dworakowski
Posty: 539
Rejestracja: środa, 31 marca 2004, 15:10
UTM: FD94
Lokalizacja: Białowieża

Powiadomienia na GG [BRAMKA WYŁĄCZONA]

Post autor: M. Dworakowski »

Nie działa wysyłanie wiadomości przez gg. Komunikat treści: "Brak numeru lub hasła bramki GG. Poinformuj administratora"
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 stycznia 2009, 00:38 przez M. Dworakowski, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Post autor: Miłosz Mazur »

Niestety nie działa juz to dawno a szkoda bo była to przydatna funkcja. Przy okazji tak sobie myslę, że fajnie by było zainstalować swego rodzaju filtr tak aby zaznaczyc którego rodzaju posty chcemy obserwowac, tak aby np. ktos kogo nie interesuja motyle nie widział w nieprzeczytanych postów z tego działu (to tylko przyklad). Jest cos takiego na niektórych forach ale nie znam szczegółów jak takie cos wygląda ze strony technicznej
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

GG to szajs, jak mawia nieoceniony Szczepan Ziarko i uwłacza to definicji korespondencji międzyludzkiej (cos około tego )
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Przemek Zięba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szczepan Ziarko
Posty: 120
Rejestracja: niedziela, 7 listopada 2004, 13:31
Lokalizacja: Poturzyn
Kontakt:

Post autor: Szczepan Ziarko »

Dokładniej: GG i czat to najbardziej odhumanizowany sposób porozumiewania się. Pomijając setki przestępstw jakie biorą swój początek w niewinnym zdawałoby się czacie. Swoje lata mam i najbardziej cenię rozmowę przez stół na którym stoi zacna butelczyna.
brakkonta

Post autor: brakkonta »

komputer mam od wielu juz lat i w życiu nie miałem tego gówna zainstalowanego....i miał nie będę. Ucząc w szkole widzę, jak te moje nieszczęsne kaleki bzdecą trzy po trzy, chwilami jeno ocierając się o polską mowę. A efekty - warto posłuchać ich odpowiedzi ustnych. Szlag człowieka trafia jak słyszy tą kakofonię stęknięć, beknięć i pierdnięć, z których to trzeba coś wyekstrahować. Do tego należy dodać zrozumienie tekstu pisanego - i uczeń jest pozamiatany. Pięć do dziesięciu linijek i już nie wie o czym czytał na początku. A pochrumkiwania na GG to zzipowane informacje z kilkuminutowej wypowiedzi do poziomu kilku, kilkunastu słowodziwów i jest ok. Absolutnie podpisuję się pod Szczepanem i Przemkiem - ludziska - fechtujcie słowem polskiem, co by Mikołaj z Nagłowic Rejem zwan nie musiał zmartwychwstać i przypomnieć Wam o tym, iż nie gęśmi jesteśmy.
PPM (Przekurwazajebiście Perlistousty Mazep)
Nara, Cze Ziomale
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Post autor: Miłosz Mazur »

Drogi Mazepie

Bardzo Cię cenie i podoba mi się Twój swobodny styl wypowiedzi, często uśmiałem sie do łez czytając Twoje posty. Jednak wydaje mi sie że czasem należy rozgraniczyć swobodny styl z wulgarnością a czasem jak widać granica jest bardzo cienka. Nie chcę tutaj wychodzić na jakiegoś wychuchanego estetę ale otwarcie, Wam Kolegom, mogę powiedzieć że wulgaryzmów nie znoszę nawet w tej formie i drażnią one moje oko niesamowicie... wybacz ale musiałem to napisać :???:

A co do gg i innych komunikatorów. W moim biurze nie mam telefonu a koordynuje działalność jednostki naukowo-badawczej i nie wyobrażam sobie mojej pracy bez gg i skype'a, rachunki zakomórki były by gigantyczne a na maile tracił bym zbyt wiele czasu. Pamiętam jak mieliśmy na uniwerku wymienianą cała instalację telefoniczną, wyobraźcie sobie uniwersytet gdzie na prawie tydzien zamilkły telefony. Wówczas niektórzy kierownicy jednostek dali swoim pracownikom odgórne polecenie aby zainstalować skype'a i gg aby wszytsko jakoś mogo przez ten czas funkcjonować i sprawdziło sie to zajebiście ;)

Pozdrawiam sceptyków
Awatar użytkownika
Marek Przewoźny
Posty: 1414
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 07:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Przewoźny »

Na maila przynajmniej mi też przestały powiadomienia przychodzić.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

OK, dzieki za info.
Zmieniłem numer bramki (numer GG) na
6831107
Zobaczymy czy zaczną przychodzić powiadomienia na GG.

Przepiszcie sobie numer GG na ten powyzej no i w profilu opcja powiadomienie na GG musi byc włączona.
Poza tym mnie na maila przychodzą powiadomienia o odpowiedziach w tematach, w których brałem udział (przy pisaniu odpowiedzi jest też opcja powiadamiaj o odpowiedzi, warto na nią spojrzeć).
Czy tylko Markowi nie przychodzą maile czy wielu forumowiczom?
Ostatnio zmieniony piątek, 28 marca 2008, 11:48 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Bramka DZIAŁA :-)
Awatar użytkownika
Marek Przewoźny
Posty: 1414
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 07:15
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marek Przewoźny »

pocztę mam na onecie może coś jest z serwerem onetu i tam ginie.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Dodaj adres " Forum@Entomologiczne " albo wprost serwer mailowy serv23.inten.pl do whitelist, żeby Antyspam na serwerze pocztowym nie odfiltrowywał niechcianych maili.

Załączam maila, który otrzymuję jako powiadomienie.
Załączniki
Powiadomienie o Odpowiedzi - Wiadomosci przez GG nie działają [Działają - GG_ 6831107 ].eml
(1.23 KiB) Pobrany 167 razy
Awatar użytkownika
Adam Larysz
Posty: 2133
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 11:43
Lokalizacja: Mysłowice/Bytom
Kontakt:

Post autor: Adam Larysz »

Też mi przestały powiadomienia na maila przychodzić, a przychodziły, nic w ustawieniach nie zmieniałem.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Marek Przewoźny pisze:pocztę mam na onecie może coś jest z serwerem onetu i tam ginie.
Właśnie o tym napisałem wątek - Onet blokuje ten adres. Teraz powinno juz przychodzić - konto forum w domenie entomo.pl jest 100% pewne :-)
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

e-maile wysyłane z FORUM GG

Post autor: Miłosz Mazur »

Nie wiem jak z mailami ae na gg na pewno nie dochodzi nic a nic. Kiedyś hulało jak trzeba a potem się wyłączyło i nie działa :???:
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Bramka nie działa i nie będzie działać

Post autor: admin »

Od pewnego czasu nie działa Bramka czyli powiadamianie na GG o tematach na Forum.

Wykonałem kilka testów na kilku numerach GG, poczytałem o tym w sieci.

Jak się okazuje, serwery GG często nie wyrabiają się (do 100 wiadomości na minute dla jednego numeru) i z kilku innych powodow ta funkcja po krótkim czasie przestaje działać nawet dla nowo zakladanych Bramek (numerów). Numery takie traktowane sa jako SPAM i zostają... zbanowane. Tak więc powiadomienie via GG nie ma sensu bo i tak po pewnym czasie przestanie działać.

W takim razie opcję teraz wyłączyłem i możemy się pożegnać z powiadamieniem na GG, przynajmniej na jakiś czas.

Bramka GG nie działa i nie będzie działać z przyczyn leżących po stronie serwera Gadu-Gadu.
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Bramke sprawdziłem - nie ma szans na działanie - bramkę wyłączyłem wogóle
viewtopic.php?p=59344#59344
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne Forum”