Wyprawa na Madagaskar

Opisy, jak się przygotować, relacje ...
Awatar użytkownika
M. Stachowiak
Posty: 1813
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2005, 23:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wyprawa na Madagaskar

Post autor: M. Stachowiak »

Są jeszcze dwa wolne miejsca w planowanej na drugą połowę sierpnia br. dwutygodniowej wyprawie na Madagaskar! W wyprawie uczestniczyć będzie od 10 do 12 osób (przyrodników i geografów), a organizowana jest ona pod szyldem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Przewidywany koszt uczestnictwa w wyprawie to 10-12 tys. zł. Zainteresowanych programem wyprawy i uczestnictwem w niej proszę o bardzo szybki kontakt ze mną na priva (najpóźniej do godz. 12.00 w najbliższy piątek, tzn. 22.VI.br., bowiem do godz. 18.00 organizatorzy muszą potwierdzić ostateczny skład osobowy).
Konto nieaktywne

Post autor: Konto nieaktywne »

Dzisiaj znowu nic, a w sobotę po kolejnym losowaniu dużego lotka niestety za póżno, więc mimo rzeczywistych chęci niestety...
Awatar użytkownika
M. Stachowiak
Posty: 1813
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2005, 23:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: M. Stachowiak »

Rozumiem, ale może inni mieli więcej szczęścia i uznają, że wyprawa na Madagaskar to dobry pomysł na wakacje :wink:
Awatar użytkownika
M. Dworakowski
Posty: 539
Rejestracja: środa, 31 marca 2004, 15:10
UTM: FD94
Lokalizacja: Białowieża

Post autor: M. Dworakowski »

Niestety z mojego banku konwój odjechał zanim przeczytałem ten post :)
Mozesz coś więcej napisać o tej wyprawie,jej celu. tak z czystej ciekawości pytam.
beksinski
Posty: 214
Rejestracja: sobota, 25 lutego 2006, 23:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: beksinski »

Mam goraca prosbe do autora tego posta. Mam zamiar wybrac sie na Madagaskar i probowalem juz kontaktow z ich ambasada w celu sprawdzenia jakie dokumenty trzeba zalatwic przed wyjazdem zeby mozna bylo wrocic z owadami. Niestety nie odpowiedzieli mi.
Czy moglibyscie sie podzielic swoimi doswiadczeniami z przygotowan?
Mysle, ze wielu z nas nawet ne wybierajacych sie na Madagaskar, chcialoby posluchac jak sie organizuje taka wyprawe pod katem przyrodniczym.

Z gory dzieki
Pozdrawiam i zycze powodzenia
Awatar użytkownika
M. Stachowiak
Posty: 1813
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2005, 23:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: M. Stachowiak »

Szczerze mówiąc nie bardzo orientuję się w zawiłościach organizacyjnych - jestem tylko jednym z uczestników wyprawy. Od strony logistycznej sprawą zajmują się Kol. Piotr Kubicki i Sławek Kaczmarek z UKW w Bydgoszczy. Na priva mogę udostępnić dane do kontaktu z nimi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże i ekspedycje entomologiczne”