Dyskusja o "zaginięciu" wątku o Borneo...

Dyskusje o Forum phpBB3 wersja 3.0.14 do sierpnia 2023 roku. Tematy poruszane mogą nie mieć zastosowania w obecnej wersji Forum.
AJW
Posty: 562
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2019, 17:49
UTM: XS46
Specjalność: Diptera
profil zainteresowan: rymy pogodne i niewygodne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Dyskusja o "zaginięciu" wątku o Borneo...

Post autor: AJW »

Wydzielone z ACTA2 - chcą nam ocenzurować internet

Acta3 chyba już mamy (na tym Forum :-( ), bowiem wątek o 4-ch Polakach zbierających nielegalnie materiał biologiczny w Indonezji zniknął :bravo: .
AJW
Posty: 562
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2019, 17:49
UTM: XS46
Specjalność: Diptera
profil zainteresowan: rymy pogodne i niewygodne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ACTA2 - chcą nam ocenzurować internet

Post autor: AJW »

Drogi Adminie,

napisałbyś przynajmniej krótkie info o usunięciu tamtego wątku o indonezyjskich poczynaniach naszych rodaków...
Chyba tyle czytelnikom Forum się należy?
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: ACTA2 - chcą nam ocenzurować internet

Post autor: admin »

AndrzejJW pisze:Acta3 chyba już mamy (na tym Forum :-( ), bowiem wątek o 4-ch Polakach zbierających nielegalnie materiał biologiczny w Indonezji zniknął :bravo: .
Andrzeju, to nie ACTA tylko dwie żony, które martwią się o swoich. Jedna do mnie dzwoniła druga pisała. Obie o to samo - aby nie nagłaśniać tej sprawy w obawie o to, że może się ona źle przysłuzyć chłopakom w Indonezji. Długo się nie zastanawiałem nad podjęciem decyzji. Informację zamieściłem w trosce o ich kontakt z Rodzinami, a skoro ten kontakt mają to prośba (!) ich żon jest dla mnie najważniejsza.

Na temat klasyfikacji prawnej też bym się nie wypowiadał tak jasno w przestrzeni publicznej bo: nie byłeś, nie wiesz gdzie stały tablice, gdzie szedł człowiek, na czym polegało zatrzymanie i jakie zarzuty zostaną sformułowane. To robota dla urzędników i zostawmy to im. Nie oceniajmy ich zawczasu tym bardziej że ich nie znamy. To, że ja znam jednego oznacza tyle, że całkowicie nie znam pozostałych trzech. Nie wiem ile ty wiesz Andrzeju na ich temat ale sprawy nie powiniśmy tu podsumowywać w tym czasie i w ten sposób. Generalnie jakąkolwiek dyskusją można mieć wpływ na ich sytuację i jeśli nie chcemy im zaszkodzić (albo pomóc) to lepiej nie pisać nic.

PS. W tym czasie właśnie pisałem. Oczywiście, że się należy, ale spokojnie...., poza Forum czasami jeszcze mam do wypełnienia inne funkcje ;-) A dzisiejszy dzień był trudny, śniadanie jadłem ok 14 tej. bo telefony, maile, sprawy i takie tam.
AJW
Posty: 562
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2019, 17:49
UTM: XS46
Specjalność: Diptera
profil zainteresowan: rymy pogodne i niewygodne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ACTA2 - chcą nam ocenzurować internet

Post autor: AJW »

OK! Koledzy do mnie dzwonili w sprawie tego wątku dlatego zapytałem...
Twoja troska zupełnie nam wystarcza :okok:
3mam kciuki za sukces w negocjacjach i szybki powrót do domu!
Zablokowany

Wróć do „ARCHIWUM wersji do 2023”