Pomóżmy autorowi strony www.lepidoptera.eu !!!

Dział przeznaczony do komunikacji na temat strony lepidoptera.eu
Awatar użytkownika
Andrzej W.
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 16 maja 2004, 21:23

Pomóżmy autorowi strony www.lepidoptera.eu !!!

Post autor: Andrzej W. »

Zapewne wielu z nas korzystało z tego znakomitej bazy danych on-line. Niestety, co może niektórzy już zauważyli autorzy większości zdjęć zażądali ich usunięcia z serwisu :((( Osobiście nie rozumiem takiego postępowania. Nawet jeśli robią zdjęcia komercyjnie to czy tak wiele stracą przez umieszczenie ich na zupełnie niekomercyjnej stronie? Chyba już tego nie zrozumiem.
Tymniemniej w związku z tym mamy okazję pomóc panu Krzysztofowi Jonko w jej uzupełnieniu? Forum przeglądam od niedawna, ale mimo tego widziałem na nim kilka świetnych zdjęć. Jeśli macie możliwość, wyślijcie je autorowi strony (chris@q-matic.pl) lub przez upload na stronie.
Ja już wysłałem wszystkie które miałem?
Gość

Post autor: Gość »

Jestem nowy i całkiem surowy a ostatnio mam "napad" fotografowania wszelkiego drobiazgu, który mogę znaleźć w okolicy. Na szczęście motyle od innego drobiazgu odróżniam :), ale z ich oznaczaniem już trochę gorzej, zwłaszcza, że łapię je tylko obiektywem :) Czy takie fotki są dal Was przydatne. Próbkę - 3 szt. wysłałem. Decydujcie czy podrzucać kolejne w miarę rozszerzania mojej "kolekcji".
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Gdzie wysłałeś te fotki - ja nie widzę i trudno mi się wypowiedzieć ?!
Gość

Post autor: Gość »

Wysłałem (prazm) z Motyli Polskich. Tam znalazłem funkcję load.
Awatar użytkownika
Krzysiek Jonko
Posty: 325
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2004, 10:23
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Krzysiek Jonko »

Dzięki za dobre chęci ;-)
Muszę tylko wyjaśnić, że na moją prośbę opublikowania zdjęć odmówiły tylko 4 osoby. Opublikowałem TYLKO te zdjecia, których autorzy odpowiedzieli pozytywnie na moją prośbę i mam to na piśmie ;-)
Na większość maili po prostu nie dostałem żadnej odpowiedzi więc dyplomatycznie usunąłem i te zdjęcia.
Ale nie martwcie się - odzew z sieci jest spory i dostaję całkiem dużo zdjęć mailem albo przez UPLOAD na stronie. Powolutku przybywa również moich własnych.
Ewentualne zdjęcia, które będziecie podsyłać powinny być w rozdzielczości minimum 640x480 i raczej z natury niż naszpilone w gablocie... I jeszcze raz dzięki za wszelką pomoc.

Autor www.lepidoptera.eu
Gość

Post autor: Gość »

NBo to teraz wiem, następne naszykuję tak jak chcesz, jeśli chcesz:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „lepidoptera.eu”