European Moth Nights 2019

Dział przeznaczony do komunikacji na temat strony lepidoptera.eu
Awatar użytkownika
Krzysiek Jonko
Posty: 325
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2004, 10:23
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

European Moth Nights 2019

Post autor: Krzysiek Jonko »

Kilka miesięcy temu główny organizator akcji European Moth Nights - Ladislaus Rezbanyai-Reser poinformował mnie o poważnych problemach ze zdrowiem i że poszukuje kogoś, kto mógłby kontynuować organizację akcji w przyszłości. Po kilku rozmowach zgodziłem się przejąć organizację European Moth Nights od bieżącego roku.
Z powodu bardzo krótkiego czasu od podjęcia decyzji o przejęciu organizacji akcji do planowanej na początek sierpnia akcji – zmodyfikowałem na szybko moduł EMN dostępny na stronie. Z pewnością nie jest to wersja ostateczna ale przynajmniej na ten moment musi wystarczyć: https://lepidoptera.eu/emn
Główne cele akcji nie zmieniły się – będę się starał trzymać European Moth Nights mniej więcej na tym samym kursie co Ladislaus ale wykorzystując stronę i nowe technologie. W dalszym ciągu można przyłączyć się do akcji przesyłając wypełniony arkusz Excel ale zdecydowanie polecam wprowadzanie informacji online bezpośrednio do modułu obserwacji.
Część danych archiwalnych została już zaimportowana i jest już dostępna online. Z powodu dużej ilości danych nie zdążyłem jeszcze przenieść na stronę online wszystkich danych ale stanie się tak już wkrótce.
Jeżeli chcecie przyłączyć się do akcji w tym roku – przypominam, że akcja trwa od 1 do 5 sierpnia.
Dla mnie osobiście to duże wyzwanie – dlatego bardzo liczę na Waszą pomoc :)
W przypadku problemów z logowaniem – bardzo proszę o kontakt mailowy albo PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „lepidoptera.eu”