Witam Wszystkich serdecznie.

Miejsce na powitania i pożegnania.
Awatar użytkownika
krzysztof570630
Posty: 638
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 18:11
UTM: Umieszcz EA30
Lokalizacja: Podkarpackie

Witam Wszystkich serdecznie.

Post autor: krzysztof570630 »

Zwracam się do Was o pomoc, ale się jeszcze nie przedstawiłem. Nazywam się Krzysztof Mazur.Data mojego urodzenia widnieje po prawej stronie obok imienia. Kończyłem Technikum Leśne w Lesku w 1977 roku i tam też złapałem bakcyla owadziego. Jestem typowym amatorem,połowy motyli koncentruję w niewielkiej odległości od swojego domu a nocne tylko koło domu. Muszę powiedzieć, że nawet na tak małej przestrzeni można złowić dosyć sporą ilość wszelkiego rodzaju owadów. Ok tysiąca gatunków ciem kilkadziesiąt gat. motyli dziennych.Dochodzą do tego jeszcze chrząszcze, niektóre tylko do fotografii(nadobnica) inne do gabloty,(rohatyniec,dyląż garbarz, rzemlik topolowiec itp.).W tym roku spróbuję troszkę dalej, choć moja renta nie pozwala na zbyt wiele. Oby więc do wiosny. Żałuję tylko, że będąc cztery lata w Lesku,nie poznałem Pana Edwina Bugi.
Pozdrawiam jeszcze raz bardzo serdecznie - Krzysztof Mazur.
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich serdecznie.

Post autor: Kamil Mazur »

Witam kolejnego Mazura na forum :) Który to już trzeci, czwarty ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
krzysztof570630
Posty: 638
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 18:11
UTM: Umieszcz EA30
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Witam Wszystkich serdecznie.

Post autor: krzysztof570630 »

Rzeszowszczyzna , z moich doświadczeń, znana jest z Mazurów. Osobiście bywając w rejonie Brzozowa, Starej Wsi, spotykałem w niejednym domu to nazwisko.Wypadało by zawołać, jak za czasów komuny, - " Mazury z wszystkich stron - łączcie się". Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Edwin Buga
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 18 listopada 2010, 20:45

Re: Witam Wszystkich serdecznie.

Post autor: Edwin Buga »

na pewno Krzysztof widzieliśmy się niejeden raz gdyż mieszkam 200 m od technikum na trasie stałej wędrówki młodziezy do miasta.Serdecznie pozdrawiam i zapraszam w odwiedziny.Będzie co wspominać i gdzie połowić. Edwin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”