Powitanie

Miejsce na powitania i pożegnania.
Trzyszcz
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 26 sierpnia 2010, 17:00

Powitanie

Post autor: Trzyszcz »

Witam wszystkich użytkowników. Mam 13 lat, zwierzętami zainteresowałem się w wieku lat 4 a owadami rok później. Sam oczywiście nie pamiętam ale mama mówiła mi że nauczyłem się czytać na pływaku żółtobrzeżku :mrgreen: Moje zainteresowania poza entomologią to:
-terrarystyka (mam szyszkowca, kumaka dalekowschodniego, żółwia stepowego, ptasznika Brachypelma vagans)
- akwarystyka - mam jedno akwarium niebyt duże
- hodowla owadów - co prawda zalicza się do terrarystyki ale postanowiłem wymienić to w innym punkcie - miałem wiele modliszek Sphodromantis gastrica, 3 modliszki Plistospilota guineenis (dałem na wakacje pod opiekę i ten ktoś je powypuszczał niechcący :( szkoda bo trudno je znaleźć na Polskim rynku ) patyczaki, straszyki australijskie i kruszczyce aemula (Pachnoda aemula) a aktualnie mam tylko 5 sztuk Nebria brevicollis i jeden Agonum mueleri w jednym pojemniku. I chyba będę zamawiał ze sklepu http://rusinsects.com/price_list.php?ac ... cindelidae Manticora scabra jeśli znajdę chętnych (zamawiał bym w tedy więcej sztuk). Jeśli ktoś jest chętny proszę pisać! Cena jeszcze nie określona jako iż czekam na maila od osoby która kiedys sprzedawała te chrząszcze po ile chodzą w Polsce.
PS mam takie pytanko - co oznacza to "A" przy nazwie chrząszcza? Tego za 12$. Jeśli link nie działa proszę skopiować go do przeglądarki.
- amatorsko łucznictwo (łuk Samick Polaris 24 funty + strzały Beman Carbon Flash 750)

Mój ulubiony gatunek muzyki - Metal a najbardziej zespół Manowar :D

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: Powitanie

Post autor: Malko »

Witaj

Na pewno znajdziesz tu pomocnych fachowców a przede wszystkim ludzi których pasją są owady ;) Zapoznaj się z regulaminem naszego forum oraz przeczytaj dział ABC jest bardzo pomocny !W razie czego pytaj :)
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Post autor: Antek Kwiczala † »

co oznacza to "A"
To umowne oznaczenie jakości. A- oznacza po prostu, że okaz ma uszkodzenia (dotyczy martwych okazów, bo takie sprzedają na zalinkowanej stronie).
Trzyszcz
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 26 sierpnia 2010, 17:00

Re: Powitanie

Post autor: Trzyszcz »

Już sie dowiedziałem że martwe sprzedają :| Na początku myślałem że to żywe okazy (w sumie kto by sprzedawał żywego Agonum muelleri którego pod pierwszym lepszym kamieniem sie znajdzie :mrgreen: ) Czyli oczywiście nici z mojej oferty bo martwymi zainteresowany nie jestem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”