Witam !

Miejsce na powitania i pożegnania.
Awatar użytkownika
Andrzej Matusiak
Posty: 205
Rejestracja: niedziela, 10 stycznia 2010, 13:15
Specjalność: Scarabaeoidea
Lokalizacja: Warszawa

Witam !

Post autor: Andrzej Matusiak »

Witam Wszystkich !
Od dłuższego już czasu czytam forum, korzystając z zasobów informacji zgromadzonych przez współtwórców tej skarbnicy wiedzy entomologicznej. W czasach, kiedy ja zaczynałem swą przygodę z owadami (początek lat ’90), o czymś podobnym można było tylko marzyć. Szczęściem, w arkana tej zacnej dziedziny profesjonalnie wprowadził mnie pewien profesor z TL w Brynku (również uczestnik forum), któremu do dziś jestem wdzięczny i z tego miejsca serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Obecnie mieszkam w Warszawie i zawodowo zajmuję się ogrodnictwem (gdyby ktoś miał pytania z tej dziedziny, chętnie służę pomocą). W kręgu moich entomologicznych zainteresowań leżą głównie Coleoptera i Heteroptera, choć te drugie traktuję nieco po macoszemu (głównie z braku czasu).
Jak pewnie każdy nowy uczestnik forum mam wiele pytań, którymi zamierzam was zadręczać w poszczególnych działach :) . Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam. A.M.
Awatar użytkownika
Tomasz Mokrzycki
Posty: 627
Rejestracja: sobota, 21 kwietnia 2007, 11:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomasz Mokrzycki »

WITAMY NA FORUM :wink: Henio S. to prawdziwy pasjonat entomologii. Znam dobrze Brynek, woził mnie jeszcze mój Tata - absolwent tej prześwietnej Szkoły. Przy okazji zapraszam na spotkania Sekcji Entomologicznej (środa, godz. 18 w budynku nr 34 (Wydział Leśny SGGW) przy ul. Nowoursynowskiej.
Pozdrawiam :wink:
Grabo
Posty: 62
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 11:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grabo »

Panie Tomku ta sekcja to nieliczna z rzeczy u Nas na uczelni, który ma sens niestety.
Gdybym miał więcej czasu..ale chętnie kiedyś skorzystałbym z takiego spotkania.
pozdrawiam
Marcin Grabowski
Awatar użytkownika
Tomasz Mokrzycki
Posty: 627
Rejestracja: sobota, 21 kwietnia 2007, 11:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomasz Mokrzycki »

Grabo pisze:Panie Tomku ta sekcja to nieliczna z rzeczy u Nas na uczelni, który ma sens niestety.
Gdybym miał więcej czasu..ale chętnie kiedyś skorzystałbym z takiego spotkania.
pozdrawiam
Dziękuję za miłe słowa i ZAPRASZAM na spotkania Sekcji. Może znajdzie się chwila czasu.
Awatar użytkownika
Andrzej Matusiak
Posty: 205
Rejestracja: niedziela, 10 stycznia 2010, 13:15
Specjalność: Scarabaeoidea
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andrzej Matusiak »

Dziękuję za zaproszenie. Chętnie skorzystam, jeśli tylko czas pozwoli.
yagr
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:35
Lokalizacja: CA57/DA34

Post autor: yagr »

Cześć Andrzej :) Czemu jakoś mnie nie dziwi, że spotykam tu znajomych z pięknych, brynkowskich czasów? Pozdrawiam
G.J.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”