Witam Wszystkich

Miejsce na powitania i pożegnania.
Siewca
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 13 października 2009, 18:41
Lokalizacja: Pruszków

Witam Wszystkich

Post autor: Siewca »

Witam Wszystkich.

Postanowiłem zarejestrować się w końcu na forum, ponieważ ostatnio szukałem informacji,kluczy do oznaczania chrząszczy etc. i wiedza jaką tu znalazłem dla amatora takiego jak ja jest porażająca (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :) Chciałbym od razu zaznaczyć, że nie jestem profesjonalistą, a bardziej zajmuję się kolekcjonowaniem. Mam nadzieję, że nie będę zbyt uciążliwy, jeśliby zaistniała potrzeba identyfikacji jednego z okazów.
Ogólnie jestem studentem Turystyki i rekreacji. Co roku na 2 tyg. wakacji odwiedzam Dolny Śląsk (rejon Bystrzycy górnej, Niemczy, Kletna) i stamtąd pochodzi większość znalezisk. Rodzice poszukują minerałów, a ja przy okazji tych czynności poszerzam swoje zbiory - kiedyś zastawiałem ziemne pułapki, teraz liczę tylko na łut szczęścia i natrafienie na chrząszcze.

Temat napisałem, ponieważ natknąłem się w jednym poście, aby nowi użytkownicy napisali coś o sobie.
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kamil Mazur »

No i gitara - witaj :)
Fajnie jak się gość przedstawia, a nie jakiś incognito, no nie ? Od razu widać, że to nie ABW, CIA, czy CBA, czy RPA :) - bierzmy przykład
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Post autor: Rafał Celadyn »

Yellow ! :smile:
Awatar użytkownika
Marcin Kutera
Posty: 1143
Rejestracja: niedziela, 10 października 2004, 17:08
UTM: EB24, EC18
Specjalność: Lepidoptera, Odonata, Orthoptera,
Lokalizacja: okolice Ostrowca św
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time

Post autor: Marcin Kutera »

witaj Jerzy
jon

Post autor: jon »

Witaj Jurek!

Bystrzyca Górna to kilka minut drogi autem ode mnie. Może kiedyś zrobimy wypad w Sudety?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”