ten typ sprzedaje MOTYLE DZIENNE unikajcie tego sprzedawcy!

jon

ten typ sprzedaje MOTYLE DZIENNE unikajcie tego sprzedawcy!

Post autor: jon »

W końcu zdecydowałem się na zakup książki "Motyle dzienne"- państwa Sielezniewów aby dokładnie się jej przyjrzeć i złożyłem zamówienie na allegro u niejakiego Adriana Pogockiego z Warszawy, który nazwał swoją firmę jako "BOOK24", "CREATIVE - IT", albo też "BookMaster". Minęło 2 tygodnie i o książce nic nie słychać. Kiedy zacząłem tam pisać pod podany adres @, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Podobnie z telefonami. Najpierw były smsy, potem telefony. Telefon milczy. włącza się automatyczna sekretarka. Zacząłem grzebać w internecie i znalazłem inny nr. telefonu. W końcu odezwała się panienka i powiedziała, że może wyślą jutro.

C H A M S T W O !!! I G N O R A N C J A !!! a jestem przekonany, że tej książki nie wyślą wcale, bo znalazłem stronę z opiniami internautów na temat tego sklepu. Okazuje się, że to pospolite złodziejstwo.

acha...jako atut dopisali sobie "szybka wysyłka" w miejscu lokalizacji.


p.s. przed chwilą zadzwoniłem tam ponownie i zmusiłem panienkę do bardziej konkretnych wypowiedzi. Okazało się, że oni tych książek nie mają, że muszą je zamówić i niby ściągnąć ... Zajebiście!
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Re: ten typ sprzedaje MOTYLE DZIENNE unikajcie tego sprzedaw

Post autor: Konto_usuniete »

jon
www.merlin.pl
zobacz warunki dostawy- jeśli masz któryś z punktów w pobliżu odbierasz za darmo
http://merlin.pl/info/darmowa-dostawa.html
jon

Re: ten typ sprzedaje MOTYLE DZIENNE unikajcie tego sprzedaw

Post autor: jon »

Dzięki! dobrze na przyszłość wiedzieć gdzie coś kupić.
Awatar użytkownika
SiejeOwies
Posty: 474
Rejestracja: poniedziałek, 3 września 2007, 18:29
Lokalizacja: Białystok

Re: ten typ sprzedaje MOTYLE DZIENNE unikajcie tego sprzedaw

Post autor: SiejeOwies »

A nie lepiej kupić na stronie wydawcy? Allegro ma się do tego, iż nie ma się pewności kto stoi po drugiej stronie. Czasem 3 złote mniej jest nadrabiane właśnie takimi nieprzyjemnościami.
Awatar użytkownika
Tomasz G.
Posty: 354
Rejestracja: niedziela, 18 lipca 2010, 12:37

Re: ten typ sprzedaje MOTYLE DZIENNE unikajcie tego sprzedaw

Post autor: Tomasz G. »

Trzeba czytać komentarze- aż 73 negatywne

"wystawiają książki których nie mają w sprzedaży. wylicytowałam 2 książki, i zapłaciłam je, po jakimś czasie dostałam maila z informacją, ze nie mają tych książek, w związku z tym napisałam drugiego maila co z pieniążkami do dziś ich nie dostałam
[Odpowiedź z:pon 15 lis 2010 09:37:16 CET] Wylicytowany przedmiot został sprzedany w sklepie, który prowadzimy obok sprzedaży allegro. Polecamy lekturę pozostałych komentarzy!"

"BRAK KSIĄŻKI A BYŁO WYSTAWIONE NA "KUP TERAZ" SZKODA...
[Odpowiedź z:śro 27 paź 2010 11:51:44 CEST] Wylicytowany przedmiot został sprzedany w sklepie, który prowadzimy obok sprzedaży allegro. Na czas nie zakończyliśmy aukcji. Polecamy lekturę pozostałych komentarzy!"

Prawie wszystkie negatywne polegają właśnie na tym, że gość sprzedaje coś czego już nie ma, a w odpowiednim czasie nie wycofał z allegro, ludzie długo czekają na odpowiedź i zwrot kasy
Awatar użytkownika
bamburek60
Posty: 43
Rejestracja: niedziela, 7 marca 2010, 16:48
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: ten typ sprzedaje MOTYLE DZIENNE unikajcie tego sprzedaw

Post autor: bamburek60 »

wstawić na ALEGRO informacje o nieuczciwej firmie ,gwarantuje że odczują to niemile
Peter Senn
Posty: 889
Rejestracja: sobota, 26 lipca 2008, 21:17
Lokalizacja: Gdynia

Re: ten typ sprzedaje MOTYLE DZIENNE unikajcie tego sprzedaw

Post autor: Peter Senn »

jon - Potwierdzam rekomendację grzegorzb. Wielokrotnie kupiłem książki u Merlina, m. in. wspominane Motyle Dzienne, i nigdy nie było żadnych kłopotów. Książki zawsze przychodziły w podanym terminie. Pozdrawiam. Piotr
kolagen
Posty: 305
Rejestracja: czwartek, 26 listopada 2009, 11:34
UTM: DA24
Lokalizacja: Kraków
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Re: ten typ sprzedaje MOTYLE DZIENNE unikajcie tego sprzedaw

Post autor: kolagen »

Podobną sytuację miałem z księgarnią internetową netbook.biz - też oferta na stronie nie była aktualna.
Na szczęście jedynym sposobem zapłaty jest tam pobranie (choć wtedy mi się to nie podobało) więc tylko mogłem się zdenerwować że mój zakup książki jest anulowany bo jest ona niedostępna.

Jeśli chodzi o zakupy na allegro to oczywiście podstawą jest sprawdzenie negatywnych komentarzy, jest dużo bardzo tanich i uczciwych księgarń. Poza allegro można sprawdzać na portalach porównujących ceny typu ceneo (czasem różnice w cenie są duże).

Ja osobiście polecam bonito.pl, ale głównie z powodu możliwości odbioru osobistego w moim mieście.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „*** HYDEPARK ***”