Oddam w dobre ręce

Awatar użytkownika
Dominika+Jurek Radwańscy
Posty: 910
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2005, 18:22
Specjalność: Collembola
Lokalizacja: Bielawa
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 2 times

Oddam w dobre ręce

Post autor: Dominika+Jurek Radwańscy »

Witam,

Treści będą mało entomologiczne, ale coś tam z biologią mają wspólnego.

A więc oddam w dobre ręce gupiki Endlera młode RED SCARLET po takich rodzicach i m g u r.com/gallery/1iNrYwL (pisane bez spacji - zabezpieczenia forum).
(czyli samiec dość nie typowy). W tym momencie u młodych już można rozróżnić płeć.

Dobre rybki dla początkujących - dużo zniosą. Jeśli chodzi o wartość to zależy czy chce się kupić, czy sprzedać. Bo jeśli kupić to są warte, a jak sprzedać to wręcz przeciwnie.

Kolejne to kaktusy Echinopsis eyresii. Trzy sztuki. Są to kilkuletnie klony. Szerokość doniczki 7 cm. Te na pewno nic nie są warte.

Następne to Echinocactus grussonii z mojego wysiewu. Większe mają 13 lat, mniejszy 11. Duże nie są ale u mnie mają tyle słońca, że rosną tylko igły. Jeśli chodzi o wartość to ciężko mi powiedzieć. Myślę, że parę złotych.


Wszystko do odbioru w Rząsce pod Krakowem. W pakiecie mogę dorzucić 5 minut na trampolinie. Kaktusy mogę ewentualnie wysłać.

I teraz gdyby ktoś się poczuł niedowartościowany lub nieszczęśliwy, że dostaje coś za darmo nadmiar pieniędzy można oddać na konto córki kolegi:

https://www.sercedziecka.org.pl/potrzeb ... marcelina/


Pozdrawiam

Jurek
Załączniki
99_Echinopsis_eyriesa_3.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (295.57 KiB)
99_Echinopsis_eyriesa_1.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (291.19 KiB)
99_Echinopsis_eyriesa_2.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (358.16 KiB)
99_Echinocactus grussoni_1.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (336.01 KiB)
99_Echinocactus grussoni_2.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (329.33 KiB)
99_Echinocactus grussoni_3.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (310.4 KiB)
ODPOWIEDZ

Wróć do „*** HYDEPARK ***”