KONKURS NA WAŻKĘ ROKU 2014

Ważki
Awatar użytkownika
Ewa Miłaczewska
Posty: 1281
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 15:25
Gender: women
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

KONKURS NA WAŻKĘ ROKU 2014

Post autor: Ewa Miłaczewska »

Tradycyjnie — śmiało można tak powiedzieć, bo to już piąty raz (taki mały jubileusz) — ogłaszam
konkurs na ważkę roku 2014.

Zasady są takie same jak w ubiegłych latach:
Przysyłamy do mnie na adres ewa.milaczewska@gmail.com nazwy trzech (3) ważek, które najbardziej lubimy (czasem trudno się zdecydować, więc niech będą 3). W temacie listu proszę napisać słowo konkurs, co bardzo ułatwi mi życie.
Ważna jest kolejność — ważka na pierwszym miejscu otrzyma aż 4 punkty (dla podkreślenia jej pierwszorzędności),
ta na drugim – 2, ostatnia – 1.
Termin: do ostatniego dnia grudnia 2013 r., ale bardzo proszę TYLKO DO POŁUDNIA.
Wyniki: pierwszy dzień stycznia 2014.
Życzę dobrej zabawy
Ewa
Awatar użytkownika
Ewa Miłaczewska
Posty: 1281
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 15:25
Gender: women
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: KONKURS NA WAŻKĘ ROKU 2014

Post autor: Ewa Miłaczewska »

Konkurs na ważkę roku 2014 ogłoszony na forum entomologicznym i stronie http://www.wazki.pl został rozstrzygnięty 31 grudnia 2013 r. — trzy pierwsze miejsca zajęły:
1. CROCOTHEMIS ERYTHRAEA
2. Anax parthenope
3. Aeshna cyanea
Wyniki i nazwiska najlepiej typujących osób znajdziemy na stronie Konkurs na ważkę roku 2014. - http://www.wazki.pl/2014_konkurs_wazka.html
Możemy też tam pobrać plik pdf z wydanym z tej okazji kalendarzem o roboczym tytule TWARZĄ W TWARZ. Zdjęcia, których fragmenty wykorzystałam do kalendarza wykonali Paweł Bednarek, Bogusława Jankowska, Sylwia Dziadoń, Andrzej Kucharski, Piotr Mikołajczuk, Ewa Miłaczewska, Krzysztof Pakuła, Jan Tatur-Dytkowski i Piotr Zabłocki. Portrety ważek zamieszczonych na okładce wykonali: Michał Kaczorowski, Szymon Kubik i Przemysław Żurawlew.
Załączniki
forum_2014.jpg
forum_2014.jpg (76.33 KiB) Przejrzano 1589 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „ODONATA”