Klucz do Scarabeidae

Lucanidae, Trogidae, Glaresidae, Bolboceratidae, Scarabaeidae, Geotrupidae i Ochodaeidae.
Picu
Posty: 156
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 14:40
Lokalizacja: Skawica

Klucz do Scarabeidae

Post autor: Picu »

Poszukuję klucza do Scarabeidae, szczególnie zależy mi na rodzajach Ontophagus i Aphodius, z góry dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
M. Dworakowski
Posty: 539
Rejestracja: środa, 31 marca 2004, 15:10
UTM: FD94
Lokalizacja: Białowieża

Post autor: M. Dworakowski »

brakkonta

Post autor: brakkonta »

no i znowu takie cós: "You have requested http://rapidshare.com/files/111295122/X ... sticti.rar (8138 KB)."
Kilka razy próbowałem z rapida ściągać przeróżne rzeczy i NIGDY mi się to nie udało. Wyskakują takie gówna i ściąga sie plik np. 4kb i tyle (jest pusty oczywiście). Jakiej cholery ?? :twisted:
Awatar użytkownika
M. Dworakowski
Posty: 539
Rejestracja: środa, 31 marca 2004, 15:10
UTM: FD94
Lokalizacja: Białowieża

Post autor: M. Dworakowski »

Ja ściagam bez problemu. Musisz wyłączyc wspomagacze ściągania jeżeli masz włączone.
A dalej jeszcze łatwiej: krótko wklejasz link lub sam przechodzi, czekasz czas z darmowym kontem (jesli nie wykupiłeś w rapidzie premium). Wyskakuje ci okienko kolejne, tam są dziwne literki a w nich kotki i pieski. I tu jest myk przeciw ściagaczom przeróżnym- rozpoznajesz i wpisujesz 4 literki, które są z kotkami w tle, i tyle. Limit ściagania na koncie free, to kilkadziesiąt minut pomiędzy kolejnymi pobraniami, chyba, że masz neostradę, tam rozłaczasz, łączysz ponownie i masz nowe IP i mozesz ściagać znowu. Gorzej jak masz łącze osedlowe i stałe w ramach tego IP, wtedy to rzeczywiscie trudno sciagnać cokolwiek ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez M. Dworakowski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16269
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno

Post autor: Aneta »

J.M. pisze:no i znowu takie cós: "You have requested http://rapidshare.com/files/111295122/X ... sticti.rar (8138 KB)."
No i to jest jak najbardziej prawidłowe, a znaczy tylko, że "poprosiłeś" serwer o udostępnienie pliku pod takim adresem. Natomiast dlaczego nie możesz ściagnąć całego pliku - hm, może faktycznie to kwestia jakiegoś oprogramowania typu wspomagacze, bo ja nie używam podobnych utensyliów i zawsze zasysam z rapida bez problemu.
brakkonta

Post autor: brakkonta »

no i dupsko. Fakt - mam acceleratora jako wspomagacza. Tylko pytanie - jak to-to wyłączyć, no i potem włączyć? Co prawda oba klucze mam na papiórze, ale sam fakt, że mi się nie ściąga za przeproszeniem, to mnie wtego, no...nie będę sklinał, bo się znowu obrazi kto.
Awatar użytkownika
M. Dworakowski
Posty: 539
Rejestracja: środa, 31 marca 2004, 15:10
UTM: FD94
Lokalizacja: Białowieża

...kanarkiem nie będzie

Post autor: M. Dworakowski »

Próbowałeś kliknac prawym klawiszem myszy na ikonkę w tray'u i wybrać polecenie "wyjdź"?
brakkonta

Post autor: brakkonta »

w życiu nie pojmę tego urządzenia. Dziś pstryknąłem oba cwaj i poszły jak burza, bez wchodzenia na rapida i z pomocą w dodatku acceleratora, który to wczoraj zawadzał a dzisiaj dopalił w moment ściąganie. Sru i jest. Nic z tego nie wiem.
Awatar użytkownika
M. Dworakowski
Posty: 539
Rejestracja: środa, 31 marca 2004, 15:10
UTM: FD94
Lokalizacja: Białowieża

Post autor: M. Dworakowski »

J.M. pisze: Nic z tego nie wiem.
Są na świecie rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły :wink:

Przełączyłem je, żeby łatwiej było ściągać, teraz jest spowrotem przez rapida.
brakkonta

Post autor: brakkonta »

nooo, jest znowu, bo go nijak nie mogę ugryźć. Znowu różne czary-pieczary, pierdoły o tym, że taki plik nie istnieje i insze duperele. Nic, to. Mam te klucze, ale krew mnie będzie zalewała, jak na czymś będzie mi naprawdę zależało :twisted: A tak przy okazji - Mateusz, o co chodzi z tym kanarkiem w temacie Twego poprzedniego postu....
Awatar użytkownika
Piotr Pawlikiewicz
Posty: 612
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2004, 10:48
UTM: CC71
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: Piotr Pawlikiewicz »

klikasz free
następnie przycisk download via... i jedzie
czasami trzeba wpisać kod cyfrowy... pokazują 6 cyfr wpisujesz 4 cyfry z rysunkiem jaki jest przedstawiony wyżej.
Żadna filozofia.

Czasami pojawia się taki komunikat.
You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 7 minutes)
Czyli kupujesz usługę Premium lub czekasz 7 minut. Rapid nie podaję trzeciej możliwości, w Firefoksie blokujesz ciasteczka dla strony rapida i za każdym razem gdy chcesz sciągnąć rozłączasz się i łączysz na nowo. Warunek musisz mieć zmienne ip.
Awatar użytkownika
Damian Bruder
Posty: 791
Rejestracja: czwartek, 25 marca 2004, 15:15
UTM: WT43
Lokalizacja: Nowa Sól/Poznań

Post autor: Damian Bruder »

10 maja prosze pisaćx do mnie na mejla : 4zadzior@wp.pl
Posiadam kluczyk do zukowatych ;)
brakkonta

Post autor: brakkonta »

ale jaja - ja dopiero teraz zauważyłem, że w tych literkach są kotki i NIE TYLKO ??!!!
Dzięki wszystkim Pomagierom :oops:
Mazep
Awatar użytkownika
Piotr Pawlikiewicz
Posty: 612
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2004, 10:48
UTM: CC71
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Post autor: Piotr Pawlikiewicz »

te kotki to już totalna przesada hehehe
Awatar użytkownika
Andrzej Kurzawa
Posty: 1031
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 20:27
Lokalizacja: Napoleonów
Kontakt:

klucz do Scarabeidae

Post autor: Andrzej Kurzawa »

A czy klucz Stebnickiej może być ? http://www.efotogaleria.pl/klucze_do_oznaczania.php
ODPOWIEDZ

Wróć do „SCARABAEOIDEA”