OWAD

KST
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2024, 08:24

OWAD

Post autor: KST »

LUBIE CHODZIĆ NA GRZYBY I PEWNEGO DNIA ZOBACZYŁEM PODOBNEGO DO KLESZCZA OWADA BYŁ CZARNY I MIAŁ CZERWONY PASEK NA ŚRODKU DO POŁOWY DŁUGOŚCI Z TYŁU CO TO ZA OWAD KTOŚ MOŻE MI POWIEDZIEĆ
Awatar użytkownika
Rafał SZCZECIN
Posty: 1630
Rejestracja: sobota, 31 stycznia 2009, 21:34
Specjalność: Ogólnie poznawczo
profil zainteresowan: karate oraz gitara klasyczna
Lokalizacja: Szczecin

Re: OWAD

Post autor: Rafał SZCZECIN »

Postaraj się to narysować to będzie łatwiej coś powiedzieć. Owadów podobnych do kleszczy , to znaczy niewielkich, trochę jest i wszystko zależy od tego co zauważyłeś, co zapamiętałeś i co napisałeś. Kleszcz ma 8 odnóży a owady sześć, więc nie jest to takie ścisłe podobieństwo.
KST
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2024, 08:24

Re: OWAD

Post autor: KST »

Rafał SZCZECIN pisze: wtorek, 28 maja 2024, 09:12 Postaraj się to narysować to będzie łatwiej coś powiedzieć. Owadów podobnych do kleszczy , to znaczy niewielkich, trochę jest i wszystko zależy od tego co zauważyłeś, co zapamiętałeś i co napisałeś. Kleszcz ma 8 odnóży a owady sześć, więc nie jest to takie ścisłe podobieństwo.
TO BYŁO ROK TEMU NIE PAMIĘTAM WIEM ZE SKOJARZYŁ MI SIĘ Z KLESZCZEM I MIAŁ PASEK Z TYŁU CZERWONY NA ŚRODKU MOCNA CZERŃ I SOCZYSTA CZERWIEŃ
kroki
Posty: 64
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 00:40
UTM: XS45
Podziękowano: 1 time

Re: OWAD

Post autor: kroki »

Coś podobnego było już na tapecie.
viewtopic.php?p=300981#p300981
admin
Administrator
Posty: 1612
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: OWAD

Post autor: admin »

Rzeczywscie! Wygląda to na złośliwość osób w sieci. Niestety jest to taka przypadłość miejsc publicznych, że się pojawiają różnej maści trolle... już tyle tego było, że się nie da zliczyć. Nie wiem skąd się bierze w ludziach chęć do zaśmiecania internetu i tego forum... można byłoby tyle innych rzeczy w zyciu robić.... a tu ktoś ma radość z tego, ze inni mają z nim problem. KST SKT itd... no nieładnie.
KST
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2024, 08:24

Re: OWAD

Post autor: KST »

admin pisze: środa, 29 maja 2024, 01:53 Rzeczywscie! Wygląda to na złośliwość osób w sieci. Niestety jest to taka przypadłość miejsc publicznych, że się pojawiają różnej maści trolle... już tyle tego było, że się nie da zliczyć. Nie wiem skąd się bierze w ludziach chęć do zaśmiecania internetu i tego forum... można byłoby tyle innych rzeczy w zyciu robić.... a tu ktoś ma radość z tego, ze inni mają z nim problem. KST SKT itd... no nieładnie.
NIE MOGŁEM SIĘ ZALOGOWAĆ ZA KAŻDYM RAZEM ADRES LUB HASŁO BŁĄD
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „*** HYDEPARK ***”