Spotkanie Motylarzy w Krakowie

Sympozja, zebrania, zloty entomologiczne, komunikaty, wystawy, giełdy, spotkania i in.
Łukasz Przybyłowicz
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2009, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Spotkanie Motylarzy w Krakowie

Post autor: Łukasz Przybyłowicz »

Zapraszam wszystkich chętnych motylarzy z Krakowa i okolic na spotkanie inaugurujące sezon 2023. Spotkanie odbędzie się w Sali Seminaryjnej Instytutu Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN na ulicy Sławkowskiej 17 w piątek 10 III o godzinie 17:00 (II piętro, wejście klatką jak do "Babci Maliny").
Ideą spotkania jest integracja "krakowskich" motylarzy. Pomysł ten chodził mi po głowie już od dłuższego czasu. Z corocznych spotkań na sympozjach Sekcji Lepido PTE i koleżeńskich rozmów wynika, ze jest w okolicy trochę pasjonatów motyli, ale każdy działa trochę osobno. Może warto spotykać się co jakiś czas, ustalać jakieś wspólne wyjazdy, pokazywać okazy lub po prostu "pogadać o motylach".
To pierwsze (mam nadzieję nie ostatnie) spotkanie nie ma konkretnego tematu. Na pewno będą ciastka, herbata i kawa. Proponuję aby chętni przynieśli na pendive'ach jakieś fajne foty ze swoich motylowych wyjazdów. Na sali jest laptop i duży ekran. Ja opowiem coś o kolekcji motyli w ISEZ PAN i chyba fajnie będzie jak każdy powie coś o sobie.
Aby zachęcić powiem, że jest konkretny pomysł na fajną, wspólną aktywność terenową w pobliżu Krakowa oczywiście z podtekstem naukowym :-). O szczegółach opowiem jednak podczas spotkania. A może podczas rozmów urodzą się jeszcze jakieś inne projekty?
Dla chętnych podaję kontakt: lukasz@isez.pan.krakow.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Sympozja, zebrania, wystawy”