Polskie Forum Entomologiczne - Chrząszcze i Motyle Polski - strona główna

Polskie Forum Entomologiczne

PFEnt. - https://entomo.pl/forum/
Teraz jest piątek, 6 grudnia 2019, 19:56

Strefa czasowa: UTC + 1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|     Prosimy o podawanie miejsca i daty obserwacji. To przyśpieszy oznaczenie i ułatwi dyskusję.     |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autor Wiadomość
 Tytuł: Zaproszenie na wystawę "Motyle z Bliska" 14.09.2012 godz 18 Grodzisk Maz
PostNapisane: poniedziałek, 10 września 2012, 15:19 

Specjalność: Rhopalocera
inne zainteresowania: Foto
Zapraszam serdecznie na otwarcie mojej wystawy fotograficznej "Motyle z Bliska"

Godzina 18:00, piątek, 14 września 2012

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki
ul. Spółdzielcza 9
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  0-22 734-79-00  

Wystawa czynna od 14 września do 7 października 2012  

Udało mi się po wielu latach wreszcie wszystko dopiąć i przygotować, na wystawię będzie kilkadziesiąt zdjęć w dużych formatach,
wybranych z mojego ponad 20-letniego łażenia z aparatem za motylami dziennymi.
Na wystawie nie tylko zdjęcia motyli, ale również ciekawszych gąsienic i poczwarek

Paweł Borkowski

Z Warszawy najlepiej dojechać A2 do węzła Tłuste (zjazd na Grodzisk/Błonie)
następnie dojazd do głównej trasy 719 przechodzącej przez Grodzisk, kierunek Żyrardów i skręcić w prawo w ulice Kościuszki:
https://plus.google.com/113363798292580 ... l=pl&hl=pl

Załączniki:
Zaproszenie na wystawę Motyle z Bliska_str 1.JPG
Zaproszenie na wystawę Motyle z Bliska_str 1.JPG [ 148.96 KiB | Przeglądane 2033 razy ]
Zaproszenie na wystawę Motyle z Bliska_str 2.JPG
Zaproszenie na wystawę Motyle z Bliska_str 2.JPG [ 148.93 KiB | Przeglądane 2033 razy ]
bagniczek.jpg
bagniczek.jpg [ 147.03 KiB | Przeglądane 2033 razy ]
gasienicamieniak.jpg
gasienicamieniak.jpg [ 75.91 KiB | Przeglądane 2033 razy ]
paź2.jpg
paź2.jpg [ 148.21 KiB | Przeglądane 2033 razy ]
Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+

Tytuł: Re: Zaproszenie na wystawę "Motyle z Bliska" 14.09.2012 godz 18 Grodzisk Maz
PostNapisane: poniedziałek, 10 września 2012, 15:42 

Paweł Gratuluję wystawy  :brawo:  :brawo: niestety dla mnie to za daleko aby w niej uczestniczyć natomiast,  kilka z Twoich prac widziałem w siedzibie Kampinoskiego PN m .in. tego startującego Modracha. Jeśli można prosić wrzuć po zakończeniu trochę zdjęć i odczuć jak było !

Tytuł: Re: Zaproszenie na wystawę "Motyle z Bliska" 14.09.2012 godz 18 Grodzisk Maz
PostNapisane: poniedziałek, 10 września 2012, 19:27 

Super! Gratuluję z całego serca jako znany już na tym forum maniak fotografowania motyli i innego "robactwa" (słowo użyte w pieszczotliwym znaczeniu).

I dołączam się do postulatu o fotki z wystawy: może jakiegoś pdf-a zapodaj. Bo mi też w tamte okolice nie po drodze, a Twoje zdjęcia dobre są, oj dobre...

Pozdrawiam serdecznie.

Zobacz profil WWW 

PostNapisane: czwartek, 13 września 2012, 10:40 

Wczoraj do połnocy pomagałem w przygotowaniach do wystawy, zapowiada się całkiem nieźle,
jeszcze nie miałem tak dobrych warunków wystawienniczych, ściana zdjęć motyli !!

Dla zaostrzenia apetytu wstawiam telefoniczną fotke i jeszcze raz zapraszam

Załączniki:
Komentarz: Na wystawie jest ok 50 zdjęć, większość w formacie 60x40 cm
WP_000145x.jpg
WP_000145x.jpg [ 145.98 KiB | Przeglądane 1874 razy ]

PostNapisane: czwartek, 13 września 2012, 12:14 

UTM: EC07
Specjalność: Coleoptera saproksyliczne
inne zainteresowania: W chwilach wolnych od pracy buduję bombę neutronową. Szukam paru części...
Gratuluję wystawy. Prezentuje się na prawdę imponująco! Faktycznie, masz dobre oświetlenie, co stanowczo poprawia odbiór, i tak już doskonałych, zdjęć.  :brawo:

Mam nadzieję być początku października roboczo w Grodzisku. Postaram się odwiedzić wystawę.

Zobacz profil WWW 

PostNapisane: czwartek, 13 września 2012, 14:58 

Również gratuluję organizacji wystawy. Już po tym jednym zdjęciu widać, że będzie co oglądać, niestety dla mnie to daleko.

Nie widzę żadnych podpisów/wpisów pod zdjęciami, dlaczego nie umieściłeś choć nazwy gatunku?

Zobacz profil WWW 

PostNapisane: piątek, 14 września 2012, 11:53 

PawełB napisał(a):
Wczoraj do połnocy pomagałem w przygotowaniach do wystawy, zapowiada się całkiem nieźle,
jeszcze nie miałem tak dobrych warunków wystawienniczych, ściana zdjęć motyli !!

Poznaję niektóre fotki. :mrgreen:

dranio

PostNapisane: wtorek, 18 września 2012, 12:49 

UTM: CA56
Dzisiaj dopiero przeczytałem Twój post. Podłączam się więc do gratulacji kolegów, choć odległość uniemożliwi mi obejrzenie wystawy. Może wrzucisz trochę zdjęć z wernisażu dla osób z daleka?  :)
pozdrawiam
Paweł

Zobacz profil WWW 

PostNapisane: poniedziałek, 9 września 2013, 12:52 

W nawale pracy nie podałem informacji wcześniej, ale jeśli ktoś ma ochotę pooglądać trochę dużych fotek motyli, to zapraszam na drugą odsłonę mojej wystawy "Motyle z Bliska", tym razem w Kutnie, Kutnowski Dom Kultury, ul Żółkiewskiego 4.

W porównaniu do poprzedniej, dodane trochę zdjęć, bo Galeria w Kutnie dużo większa. Wystawa otwarta hucznie 6 września (towarzyszy corocznej imprezie wielkiej "Dni Róży"), "wisi" do 6 października 2013.

Załączniki:
Kutno2.JPG
Kutno2.JPG [ 125.45 KiB | Przeglądane 1330 razy ]
KUTNO.JPG
KUTNO.JPG [ 107.21 KiB | Przeglądane 1330 razy ]

Strefa czasowa: UTC + 1