Bardzo Wielka Prośba o pomoc !!!

Ciekawostki, różności, inne sprawy.
Przemek Zięba

Bardzo Wielka Prośba o pomoc !!!

Post autor: Przemek Zięba »

Zwracam sie do szanownego grona entomologicznego z wielka prosba o pomoc w nastepujacej kwestii. W zwiazku z badaniami nie ukrywam ze prowadze je samodzielnie i samodzielnie finansuje- zwiazanymi z wystep[owaniem ektopasozytow zwierzat cieplokrwistych w naszych lasach-zwrocilem sie z prosba o wydanie oficjalnego zezwolenia na wejscie do lasu i ich prowadzenie do 2 nadlesnictw, w obrebie ktorych zamierzam prowadzic w tym i w przyszlym roku badania.
Wszystko ladnie slicznie zgoda bedzie (wlasnie dzwonil pracowenik jednego z nadlesnictw) ale......potrzebuja jeszcze jednego dokumentu a mianowicie firmowki jakiegos zakladu naukowego/katedry instytutu, ktora oficjalnie wie o moich badaniach i wystawi pismo zze prosi o pomoc w uzyskaniu zezwolenia i wie ze niejaki Przemek etc bedzie prowadzil badania np na zasadzie wspolpracy.
Z roznych wzgledow nie jestem w stanie uzyskac takiego zezwolenia w Lublinie, poniewaz nie jestem w najlepszych stosunkach z Zakladem Parazytologii zarowno na Wydziale Wet jak i na AM.
Jestem pracownikiem Zakladu Higieny Weterynaryjnej i w zasadzie moglbym poprosic szefowa o taki papier ale nie jestesmy jednostka naukowa tylko badawcza- laboratorium nawet referencyjne, ale nie wiem czy taki papier wystarczy....pewnie nie :(
Stad goraca prosba do Kolegow pracujacych w zakaldach naukowych badz katedrach o pomoc w uzyskaniu takowego glejtu.
Chetnie podziele sie wszystkimi danymi i oczywiscie zaprosze do wspolautorstwa dosc duzej pracy na temat wystepowania niektorych pasozytow zewnetrzych
z gory dziekuje, przyznam sie ze sprawa jest dosc pilna,
pozdrawiam
P.
Awatar użytkownika
Grzegorz Michoński
Posty: 447
Rejestracja: wtorek, 20 kwietnia 2004, 19:22
Lokalizacja: Ińsko

Post autor: Grzegorz Michoński »

Przemku. Idź do Pawła to pewnie coś załatwi. Czy na pieczątce musi być napisane parazytologia? Myślę, że wystarczy jakiekolwiek pismo, nawet z Twojego Zakładu, byle z okazałą pieczęcią.
Awatar użytkownika
Konto_usuniete
Posty: 1117
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 13:36

Post autor: Konto_usuniete »

Jestem pracownikiem Zakladu Higieny Weterynaryjnej
Starczy - w nadleśnictwie po prostu chcą mieć pewność żeś się nie urawł z księżyca.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Sprawy entomologiczne”