już nie do Turcji ...

Prawo, ochrona owadów.
Awatar użytkownika
Jacek Kalisiak
Posty: 3269
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2004, 14:50
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(-a): 6 times

już nie do Turcji ...

Post autor: Jacek Kalisiak »

http://www.entoforum.cz/viewtopic.php?f ... ea6#p37433

O ile (niestety) dobrze zrozumiałem Turcy właśnie wsadzili dwóch entomologów na dwa lata do pierdla.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9516
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 2 times
Kontakt:

Re: już nie do Turcji ...

Post autor: Jacek Kurzawa »

Z artykułu zrozumiałem, że prokurator wniósł o grzywnę, ale Petr może to wiedzieć lepiej.
http://yeni.yabantv.com/haber/10381-boc ... liyorlardi

Nagonka medialna przybiera na sile. Pospolity urzednik turecki bedzie wiedzial, że jesli widzi czlowieka z ekshaustorem, dlutem i siatką, to jest to prawdopodobnie przestępca i należy go zaaresztować (co najmniej profilaktycznie).

Ten stan jest na rękę całej rzeszy tureckich pseudonaukowców, którzy będą bedą mogli bezkarnie w swoich periodykach wypisywac głupoty o gatunkach ktore tylko im byłoby wolno zbierać. Na szczęście to widać, faszyzm entomologiczny i niekompetencje naukowe są widoczne dla wielu osób (mam nadzieję, że translatory to dobrze przetłumaczą).
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9516
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 2 times
Kontakt:

Re: już nie do Turcji ...

Post autor: Jacek Kurzawa »

No i komentarze nie pozostawiają złudzeń:

Niech każdy śledzić ludzi z tego rodzaju gatunków owadów, są one przypisane do naszej frazy tabiyatimiza ją zarazki w swoich krajach grać genlerinle s dając te owady, więc chcemy szerzyć choroby i rozprzestrzeniania regiony wydaniu frazy i to kleszcz örneyidir ponownie stać się śmiertelnym głosowanie getirilmisti.türke genów i przewoźnik kiełków i innych trkden Nie dos pamiętam ....... każdy musi być czujny.

"Tamten świat" to ma dopiero szajbę, jak zaczną węszyć by przysłużyć się wyzszej idei, to głowy polecą zanim zostaną ciała dostarczone w całości do komisariatu. A do Syrii rzut kamieniem..... Sprawy wyglądają bardzo źle.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 3 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: już nie do Turcji ...

Post autor: Grzegorz Banasiak »

To się nazywa ortodoksyjna entomologia :). Nie wiem czy ktoś jeszcze z nimi chce współpracować bo mentalność Turków jest specyficzna. Oczywście miejsce atrakcyjne entomologicznie ale przy takim poziomie ryzyka lepiej pojechać gdzie indziej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawo”