Nowa funkcja - Podobne tematy

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
admin
Administrator
Posty: 1604
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Nowa funkcja - Podobne tematy

Post autor: admin »

Od tygodnia działa nowa funkcja na Forum - Podobne tematy. Jest widoczna na dole strony przegladanego tematu.
Funkcję dzisiaj dostroiłem. Polega to na tym, że można wskazać dla każdego działu, z jakich działów ma porównywać tytuly postów. Tak więc jak na załączonym obrazku widać, funkcja ta dla działu Zawisaki poszukuje podobnych tytułów tematow w działach Zawisaki i FOTO-Oznaczanie (Motyle bez gąsienic). Takie zawężenie poszukiwan ma podnieść trafność wyników.
Teraz trzeba jeszcze wlożyc duzo pracy w poprawianie tytulów tematow i tu prośba do moderatorów o modernizację tytulów pierwszych postow (czyli tematów) no i do forumowiczów, aby nadawali taki tytuł dla tematow, który bedzie najbardziej odpowiedni dla treści tematu. Zamiast : co to jest? lepiej napisać "Czy to jest zawisak", lub np Purpuricenus budensis?

Mam nadzieję, że funkcja ta spodoba się forumowiczom.
Awatar użytkownika
krzem
Posty: 1196
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2004, 07:42
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time

Re: Nowa funkcja - Podobne tematy

Post autor: krzem »

bardzo dobry pomysł ... obserwowałem to juz na forum http://www.knives.pl/forum/ :) przydatna funkcja
Awatar użytkownika
Przemek Zięba
Posty: 1363
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2011, 10:29
Kontakt:

Re: Nowa funkcja - Podobne tematy

Post autor: Przemek Zięba »

Funkcja jest bardzo wygodna!
Awatar użytkownika
Przemek K
Posty: 151
Rejestracja: czwartek, 19 sierpnia 2010, 22:24
Lokalizacja: Kalety

Re: Nowa funkcja - Podobne tematy

Post autor: Przemek K »

Super opcja, bardzo pomocna i pozwalająca zaoszczędzić sporo czasu przy wyszukiwaniu podobnych tematów :idea:
Dla mnie bomba :D
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”