Pole "Imię i Nazwisko"

Dyskusje na temat funkcjonowania forum w starszej wersji phpBB 3.0.14. Uwaga: mogą już być nieaktualne.
Witas

Pole "Imię i Nazwisko"

Post autor: Witas »

W dalszym ciągu brakuje bardzo imion i nazwisk pod nikiem. Chyba, że jest możliwość zmiany takowego.
Generalnie całość jest teraz czytelniejsza, oczywiście jak się człowiek przestawi :D
admin
Administrator
Posty: 1610
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: NOWE FORUM phpBB3

Post autor: admin »

Witas pisze:W dalszym ciągu brakuje bardzo imion i nazwisk pod nikiem. ....
Przez ostatnie 4 dni nie miałem czasu na modyfikowanie. Próbowałem przez kilkanascie minut coś ugrać w sobotę, ale nie udalo się. Trzeba cierpliwości, bo zmiany w Forum wymagają czasu i spokoju a to u mnie nie zawsze jest tak "od ręki" ;-)
Witas

Re: NOWE FORUM phpBB3

Post autor: Witas »

admin pisze:Przez ostatnie 4 dni nie miałem czasu na modyfikowanie.
To absolutnie nie jest "poganianie" admina. Luźna uwaga.
Jeszcze jedno. Poprzednio wchodząc w tamat, "wskakiwało" się na ostatni post nieczytany. Teraz wchodząc w tamat jestem na początku i trzeba przewijać lub zmieniać stronę na ostatnią.
Ta sytuacja ma miejsce, bez względu na to, czy jestem zalogowany czy nie.
admin
Administrator
Posty: 1610
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Pole "Imię i Nazwisko"

Post autor: admin »

Udało się - pojawilo się dodatkowe pole w naszym PROFILU w Panelu Uzytkownika (PU). Jesli pole będzie puste nie pojawi się w nazym profilu, jesli je wypełnimy pojawi się nasze Imię i Nazwisko. Można jeszcze trochę kosmetyki. np. nazwać pole krocej np "Kto" "Nazwa" zamiast Imię i Nazwisko (brzmi to bardzo urzędowo). Macie może jakieś luźne propozycje?
Witas

Re: Pole "Imię i Nazwisko"

Post autor: Witas »

Działa :mrgreen:
Zablokowany

Wróć do „Jak działa FORUM -ARCHIWUM”