Regał na gabloty

Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Regał na gabloty

Post autor: Robert Rosa »

Jeśli ktoś planuje sobie zrobienie regału na gabloty (samodziała), to mogę podesłać rysunek elementów na regał o wym: 43x55x234cm ... czyli na 32 gabloty o wym.: 40x50cm. ... a jak się z nim sam uporam , to wrzucę foty... koszt materiałów max 250 PLN... wykonany z okleinowanej płyty meblowej o gr. 18 mm. Leniwi :lol: chętni, którym nie chce się tego wymierzać , niech piszą na: dispar@poczta.fm
Awatar użytkownika
Rudziński Krzysiek
Posty: 121
Rejestracja: wtorek, 8 lipca 2008, 11:25
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Rudziński Krzysiek »

Robert nie jesteś sam, ja również robię szafki i nie tylko :wink:
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

Zebyśmy się źle nie zrozumieli... ja tylko robię dla siebie i to nie była oferta handlowa :lol:
Awatar użytkownika
Rudziński Krzysiek
Posty: 121
Rejestracja: wtorek, 8 lipca 2008, 11:25
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Rudziński Krzysiek »

Ja nie inaczej, nie jestem handlowcem
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

No to kto robi ??? Byle tanio ?
I nie byle jak??
jon

Post autor: jon »

Ja zrobiłem sam. Z jednej dużej płyty. Boki wykończyli mi pcv. Kosztowało mnie to 300 zł. Mieści 18 gablot, Cała literaturę, sprzęt, rozpinadła, mapy. W tym mieszczę tylko krajowe motyle dzienne. Już myślę nad następną szafą na motyle nocne. Zrobiłem sobie w dostawce drzwiczki otwierane zawiasem gazowym (chyba tak się to nazywa?) W każdym bądź razie kiedy motyle schną-drzwiczki są uchylone. Przed osiadaniem kurzu chronią je drzwiczki otwarte z góry. Czasem je zamykam i "sypnę" globolu w trakcie suszenia, bo mi gryzki czasem kiedyś lubiły coś podeżreć. Teraz tego nie ma. I burdelu nie ma w całym domu. :) i dzieciaki świagra jak przyjdą to książek nie ściągają z półek, bo wujek ma klucz :).
Załączniki
szafa2.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (117.11 KiB)
szafa1.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (135.02 KiB)
Przemek Zięba

Post autor: Przemek Zięba »

Jon, super pomysł, właśnie rozmyślam nad czymś gdzie można by wrzucić WSZYSTKIE rupiecie związane z entomologią.....
jon

Post autor: jon »

No właśnie odwiedził mnie kiedyś kolega Jurek z forum i był zawiedziony. ;) Wyraził się, że spodziewał się zastać mnie w tym specyficznym bałaganie entomologicznym a tu nic! :). Ja sam też już nie mam problemu, że coś mi zginęło, że czegoś muszę szukać itp.
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

no i powstał... cena materiałów:
- 180 PLN - płyta z okleiną + przycięcie na wymiar (z odpadów jeszcze półki można
zrobić :evil: )
- 35 PLN - pręty alu ø 5mm na prowadnice
- 3 PLN - konfirmaty, 30 szt. (śruby "meblarskie")
- 20 PLN - wiertło do konformat (na resztę życia starczy)
- 22 PLN - listwy wykończeniowe PCV , 4 szt.
------------------
270 PLN
Załączniki
IMG_0006.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (147.94 KiB)
IMG_0004.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (105.05 KiB)
IMG_0003.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (70.72 KiB)
Awatar użytkownika
Radek P.
Posty: 427
Rejestracja: niedziela, 25 lipca 2004, 15:08
Lokalizacja: Białowieża/Cegłów

Post autor: Radek P. »

Robercie bardzo ciekawa konstrukcja, a i cena naprawdę niewielka. Mam tylko jedno pytanko czy zaplanowaleś jakieś drzwi lub inne zamknięcie do tej szafki czy planujesz ją pozostawić bez?
Mam co prawda własną szafę, przerobioną ze zwykłej, ale śledzę te wątki, bo zapewne kiedyś przyjdzie czas na kolejną.
Pozdrawiam
Radek
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

jeśli drzwi , to trzeba głębokość regału powiększyć o 2-3cm... jak planuję zmontować roletę przypinaną na rzepy (drzwi i tak nie miałyby się jak w moim przypadku otworzyć :lol: )... ale to przyszłość :wink:
Awatar użytkownika
CezaryN
Posty: 215
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 20:10
UTM: DB23
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: CezaryN »

Jak dla mnie ekstra! Ciekawy patent z prowadnicami, napisz szerzej co to za pręty i jak mocowane?
brakkonta

Post autor: brakkonta »

Pytam podobnie jak Czarek, a przy okazji - czy pręty są mocowane też i w tylnej ścianie (powinny być, ale słabo widać). Jeśli nie, to czy z czasem się nie odkształcą i nie opadną w dół?
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

pręty alu kupiłem w hurtowni firmy SAPA w Pile po 16 zyli za kg (takie same w NOMI kosztują 6 zyla/1mb :shock: ), prowadnice wyginane mają końcówki i należy je wsunąć w otwory nawiercone wiertłem, nie mają prawa się wysunąć, bo kierunek osi otworów leży w 2 prostopadłych do siebie płaszczyznach, pręt ø 5mm... wiertło ø 5mm... pasuje jak typowe kołki do półek...loozik... są montowane w bocznej i tylnej ściance... i można wkładać mniejsze gabloty awaryjnie
Witas

Post autor: Witas »

Robert Rosa pisze:prowadnice wyginane mają końcówki i należy je wsunąć w otwory nawiercone wiertłem
Rozumiem, że w takim razie tylna ściana jest z płyty meblowej, a nie HDF
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: Robert Rosa »

dobrze rozumiesz... w zasadzie wsio jest z płyty okleinowanej
Awatar użytkownika
CezaryN
Posty: 215
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 20:10
UTM: DB23
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: CezaryN »

Dzięki za wyjaśnienia :grin:
Awatar użytkownika
ptica
Posty: 233
Rejestracja: poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:54
Lokalizacja: Lubin / Rudziniec

moja szafa

Post autor: ptica »

Witam. Żeby nie zakładać niepotrzebnie nowego tematu chciałem pokazać moją szafę na gabloty. Prosili mnie oto koledzy, którym o tym wspominałem latem. Szafę wg mojego projektu wykonał stolarz. Wysokość szafy 255cm- tak, aby maksymalnie wykorzystać wysokość mieszkania. Mieści 33 gabloty 50x40cm. Jako elementy podtrzymujące gabloty zostały wykorzystane kątowniki aluminiowe. Całość jest solidnie wykonana. Szafa posiada drzwi dolne ( wykorzystano aż 4 zawiasy - na drzwiach można się bujać :mrgreen: ) oraz drzwi górne ( 3 zawiasy ). Tak mi doradził stolarz, bo pierwotnie miały być tylko 1-dne drzwi.
Całość zbudowana jest z płyty i okleiny " Calvados" - nie , że się mi podoba ten kolor w jakiś szczególny sposób, ale dlatego, że mam bibliotekę w takim samym kolorze. Na jednym ze zdjęć widać, że we wgłębi szafki pionowo są zamocowane kanciaci sosnowe przy tylnej ściance. Służy to jako zabezpieczenie przed uszkodzeniem tylnej ścianki. Co do ceny"Najpierw kupiłem kątowniki aluminiowe ( 120zł ), które dostarczyłem stolarzowi. Za robociznę i materiał wziął 450zł. Całość: 570zł jest do przeżycia :grin:
Załączniki
szafa V.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (78.3 KiB)
szafa IV.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (54.8 KiB)
szafa III.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (94.05 KiB)
szafa II.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (66.04 KiB)
szafa I.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (49.92 KiB)
pablo826
Posty: 23
Rejestracja: środa, 13 maja 2009, 21:31
Lokalizacja: Mikowice

Post autor: pablo826 »

ekstra szafa na gabloty


a posiadacie jeszcze projekty lub coś w tym stylu bym mógł też taką sobie zafundowac :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Post autor: Miłosz Mazur »

Gratuluje pomysłu z tymi ukośnymi prowadnicami, można dzięki temu gabloty różnej wielkości wkładać. Nie myślałeś tego opatentować ;)
tumek2000
Posty: 208
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 08:25
Lokalizacja: południe

Re: Regał na gabloty

Post autor: tumek2000 »

Zna ktos moze firme gdzie wykonaj tani regal badz szafe na 40 gablot 50x40 . Jak patrze na ceny w niektorych sklepach etomologicznych to za te ceny pol domu bym umeblowal ;/
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Re: Regał na gabloty

Post autor: Miłosz Mazur »

Ja za szafkę na 20 gablot dałem 800 PLN. Taniej chyba się nie da chyba, że zrobisz to własnymi rękami.
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Regał na gabloty

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Miłosz Mazur pisze:Ja za szafkę na 20 gablot dałem 800 PLN. Taniej chyba się nie da chyba, że zrobisz to własnymi rękami.
W Paradox'ie szafka na 20 gablot 790 i 770 zł. ;) ;) ;)
http://www.paradox.co.pl/detale.php?id_prod=802
http://www.paradox.co.pl/detale.php?id_prod=799

Bardzo dobre szafki i do tego z dobrymi szczelnymi drzwiami robi Majkowski ale cen niestety nie znam.
Turkuć
Posty: 101
Rejestracja: wtorek, 12 stycznia 2010, 20:57
UTM: DA 94
Lokalizacja: Tarnów

Re: Regał na gabloty

Post autor: Turkuć »

Witam!
Ten regał na 10 gablot o wymiarach 40x50 kosztował mnie w zeszłym roku 150zł.
Cena bardzo przystępna.Regał zrobił mi stolarz od mebli. Warto o tym pomyśleć.
700-800 to lekka przesada!
pozdrawiam
Załączniki
Obraz 002.jpg
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (39.87 KiB)
Awatar użytkownika
Rafał Celadyn
Posty: 7248
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 17:13
UTM: CA-95
Lokalizacja: Młoszowa
Kontakt:

Re: Regał na gabloty

Post autor: Rafał Celadyn »

Turkuć pisze:Regał zrobił mi stolarz od mebli
...też uważam że to najlepsze rozwiązanie ,ja 2 czy 3 lata temu za regał na 56 gablot + szafa (malutka :wink: )na ciuchy i resztę szpargałów zapłaciłem 650 pln.Kupować to w sklepie to byłoby morderstwo finansowe :P .
Pozdrawiam
Rafał
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: Regał na gabloty

Post autor: Malko »

Turkuć pisze:Witam!
Ten regał na 10 gablot o wymiarach 40x50 kosztował mnie w zeszłym roku 150zł.
Cena bardzo przystępna.Regał zrobił mi stolarz od mebli. Warto o tym pomyśleć.
700-800 to lekka przesada!
pozdrawiam
Witam Krajana :D u kogo w Tarnowie to robiłeś?
Turkuć
Posty: 101
Rejestracja: wtorek, 12 stycznia 2010, 20:57
UTM: DA 94
Lokalizacja: Tarnów

Re: Regał na gabloty

Post autor: Turkuć »

Kolega z pracy!
Też z Tarnowa.
Awatar użytkownika
Jacek Kalisiak
Posty: 3268
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2004, 14:50
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(-a): 4 times

Re: Regał na gabloty

Post autor: Jacek Kalisiak »

Podobnie jak Turkuć, ale u stolarza (tak z ulicy) 120 zł na 10 gablot (bez drzwi).
tumek2000
Posty: 208
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 08:25
Lokalizacja: południe

Re: Regał na gabloty

Post autor: tumek2000 »

Podoba mi sie ta szafka kolegi Turkucia !
dany561 †
Posty: 88
Rejestracja: niedziela, 21 października 2007, 19:53
Lokalizacja: Sławęcice(XV07)

Re: Regał na gabloty

Post autor: dany561 † »

Ja za własnoręcznie zrobiony regalik na 26 gablot 50x40 z drzwiczkami i zamkami dałem 250 zł za materiał.No i parę godzinek powolnej i przyjemnej pracy.Widok na regalik i zbiór jest pod tym linkiem :P http://www.facebook.com/#!/media/set/?s ... 061&type=3
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Re: Regał na gabloty

Post autor: Antek Kwiczala † »

Damianie, fotki trzeba koniecznie wstawiać na serwer Forum. Na Facebooku mogą kiedyś zniknąć, i nie będzie wiadomo co chciałeś pokazać.
Gacol
Posty: 47
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 20:38
Lokalizacja: Osterdam

Re: Regał na gabloty

Post autor: Gacol »

Witam.
Mam kilka pytań do osób, które zakupiły bądź własnoręcznie wykonały szafę na gabloty.
Ze zdjęć wynika, że kilka osób zastosowało kątowniki aluminiowe jako prowadnice dla gablot. Jakiej grubości są te kątowniki? W marketach widuję grubości 2 mm i 3 mm. Interesuje mnie to, czy po pewnym czasie owe kątowniki nie odkształcą się.
I jeszcze jedno pytanko. Ile wynosi w Waszych szafach odległość pomiędzy dwoma sąsiednimi gablotami i ile wynosi odległość pomiędzy gablotą a ścianą boczną szafy. Tu z kolei interesują mnie walory czysto użytkowe - gdy gabloty wchodzą na styk to łatwo można je poobijać.
Awatar użytkownika
Robert Rosa
Posty: 411
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2005, 16:46
Lokalizacja: Piła

Re: Regał na gabloty

Post autor: Robert Rosa »

Można dostać i cieńsze kątowniki ;) . W moim regale mam 5-6mm luzu (czyli boki regału w rozstawie ok. 50,5cm) i głębokość 42cm. Wys. gabloty 6cm + 5mm luzu + 5mm średnica preta= 7,0cm odstępu. Pręty do prowadnic wymyśliłem właśnie dlatego, by nie zahaczać gablotami o krawędzie kątowników. Jakbyś nie obrobił krawędzi i tak wystają właśnie o grubość przekroju i haczą. A lenistwo powiedziało mi, że mniej roboty z docięciem i odgięciem pręta (tylko kombinerki :mrgreen: ), niż z wierceniem otworów w kątownikach i to dwiema średnicami wierteł (bo przecież łeb wkręta musi się schować w przekroju kątownika... inacze będzie tysz haczył... no chyba, że klejone do ścianek regału,ale zawsze ryzyko, że odpadną po czasie).
Udanych robótek ręcznych... i niech żyje lenistwo :mrgreen: :hp:
Awatar użytkownika
Grzegorz Banasiak
Posty: 4470
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 23:27
UTM: DC45
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Regał na gabloty

Post autor: Grzegorz Banasiak »

Chociaż sam mam szafy wysokie (27 gablot) to teraz takich bym już nie zrobił. Moim zdaniem lepsze są niższe (max. 10 gablot). Znacznie łatwiej mniejsze przestawić i ustawić a jeśli potrzeba wyższych - zawsze można zapakować jedną na drugą. No i w przypadku poddaszy (gdzie często mamy swoje pracownie) ze skośnymi sufitami łatwiej te niższe porozstawiać. Co więcej, rozważam nawet kolejny zakup gablot w rozmiarze 30x40 zamiast standardowych (tylko rodzime gatunki drewna, z tropikalnych NIGDY !). Z mniejszymi łatwiej się pracuje, szkoda, że droższe w przeliczeniu na powierzchnię.
Łukasz Solecki
Posty: 178
Rejestracja: sobota, 9 lipca 2011, 20:26
Lokalizacja: Kraków / Dębica

Re: Regał na gabloty

Post autor: Łukasz Solecki »

A jakie są wymiary listewek lub kątowników jakie koledzy zastosowali? Mam bardziej na myśli przekrój, niż długość...
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Regał na gabloty

Post autor: Kamil Mazur »

Fajne te mebelki macie...
Dzisiaj z konieczności musiałem zrobić sobie nowy regał bo dokupiłem gablot które już musiałem stawiać jedna na drugiej bo stary regał się zapełnił. Początkowo chciałem zrobić na gotowo w kolorze wenge w którym mam meble, ale jak objechałem większe markety w Rzeszowie: Praktiker, Castorama i Leroy Merlin i nie znalazłem takiego odcienia jaki potrzebowałem to zrezygnowałem. Zresztą i doszedłem do wniosku, że lepiej nie robić wolno stojącego mebelka bo w mieszkaniu jeden czteroletni lokator lubi kopać piłką, a tak regał stoi zamknięty w szafie odsunięty od jej ścianek więc jest bezpieczny i nie musi specjalnie wyglądać, stąd zrobiłem go z najtańszej białej 18mm płyty.
Całość wyniosła mnie około 100zł: płyty 65zł (sam materiał bo pocięcie w Leroy Merlin jest za friko) i 7 listewek 6x10x2500mm za 35zł przybite do ścianek służące jako prowadnice.

Mieści się 21 gablot plus półka na drobiazgi (lub na kolejne dwie gabloty). Nie wykańczam krawędzi okleiną ani nie robię drzwi bo nie ma takiej potrzeby (regał jest schowany w szafie).
Może się komuś przyda ...
Załączniki
gabloty.JPG
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (97.93 KiB)
Gacol
Posty: 47
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 20:38
Lokalizacja: Osterdam

Re: Regał na gabloty

Post autor: Gacol »

Witam.
Fajnie Kamil, że dzielisz się własnymi pomysłami. Ja też od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wykonaniem szafy. Dobrze, że napisałeś jakie ma wymiary przekrój poprzeczny listewki służącej jako prowadnica, bo szczerze mówiąc ja skłaniałem się do przekroju 10x15 mm, ale widzę, że można i mniejszy. Po głowie chodzi mi również prowadnica z kątownika aluminiowego o przekroju 15x15 mm i grubości 1,5 mm, ale nie wiem czy nie będzie za słaby. W końcu gablota waży jakieś 2 kg...
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Regał na gabloty

Post autor: Kamil Mazur »

Gacol pisze:Witam.
Po głowie chodzi mi również prowadnica z kątownika aluminiowego o przekroju 15x15 mm i grubości 1,5 mm, ale nie wiem czy nie będzie za słaby. W końcu gablota waży jakieś 2 kg...
Ja zdecydowałem się na listewki 6x10mm przyklejone i przybite czterema gwoździkami stroną 6mm (czyli gablota leży na stronie 10mm). Wcześniej miałem listewki 10x20mm i uznałem że są za grube.

Kątowniki alu też mogą być - wcale nie będą za słabe - kwestia tylko ile kasy. Listewka 2500mm (na 6 prowadnic po 400mm każda) kosztowała dokładnie jakieś 4,78zł, kątowniki będą dużo droższe i narobisz się więcej tnąc piłką aluminium to nie to samo co sosna.

Ponadto czym wyższa będzie prowadnica tym będzie większy odstęp (na biało) między gablotami (zachowując kilka mm marginesu (na czerwono) bo różnie bywa z wysokością gablot czasem masz 1-2mm różnicy).
Na zdjęciu: po lewej z listewką 6x10, a po prawej z kątownikiem 15x15x1.5. Mnożąc dystans między gablotami (na biało) przez ich liczbę dostajesz wynik który jest stratą miejsca. W konkretnym przypadku dla 20 gablot zwiększając dystans z 9mm na 18mm (czyli o 9mm) tracisz: 19x9=171mm a to jest wysokość odpowiadająca prawie aż trzem gablotom.
Załączniki
wymiary.JPG
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (54.02 KiB)
Awatar użytkownika
Malko
Posty: 2005
Rejestracja: piątek, 19 grudnia 2008, 16:06
Lokalizacja: Tarnów/Radłów/Kraków

Re: Regał na gabloty

Post autor: Malko »

Kamil Mazur pisze:Fajne te mebelki macie...

Całość wyniosła mnie około 100zł: płyty 65zł (sam materiał bo pocięcie w Leroy Merlin jest za friko) i 7 listewek 6x10x2500mm za 35zł przybite do ścianek służące jako prowadnice.
Kamil, w Tarnowskiej Castoramie za 1 cięcie takiej płyty trzeba zapłacić 5 zł :/ bardzo fajnie Ci to wyszło zarówno cenowo jak i z wyglądu wrzuć proszę zdjęcie z gablotami :)
Awatar użytkownika
Kamil Mazur
Posty: 1922
Rejestracja: niedziela, 19 grudnia 2004, 15:14
Specjalność: Psychidae
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Regał na gabloty

Post autor: Kamil Mazur »

Castorama "nie da pobić swoich cen" ale inni mają taniej i nic się nie dzieje. W Liroy Merlin cięcie jest za friko.
Regał jest wsadzony w szafę z przesuwnymi drzwiami.
Załączniki
PICT0003.JPG
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (129.1 KiB)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gabloty, tacki”