co to jest?

Muchówki
Bożena
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 9 sierpnia 2012, 17:48
Gender: women

co to jest?

Post autor: Bożena »

Witam,
szukałam juz wszędzie i wy jesteście moim ostatnim ratunkiem,
może ktos mi powie co to jest. Ostatnio podlewając ogródek w wannie z deszczówka zaobserwowałam takie oto stworzonka, czy może mi ktoś powiedzieć co to jest i czy to jest groźne dla ludzi? Bo moja córka często bawi się w tej wannie (przelewa sobie wodę) i boję się żeby czaadami czegoś nie złapała. W necie znalazłam tylko info że to prawdopodobnie jaja owadów.

http://images50.-wstawianie-linkow-z-zewnetrznych-serwerow-zabronione-/163/92ea1c5390df1469.jpg
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Re: co to jest?

Post autor: Antek Kwiczala † »

Zdjęcia do forumowych postów należy zapisywać na forumowym serwerze - a nie serwerach zewnętrznych (np. -wstawianie-linkow-z-zewnetrznych-serwerow-zabronione-) - to niezgodne z regulaminem - nikt Ci nie odpowie.
brakkonta

Re: co to jest?

Post autor: brakkonta »

grunt to miłe powitanie :ok: ....spokooojnie, to przecie pierwszy post tej Ktosini i być może ostatni. Nie jest przecie z naszej bajki, pyta o robaki pływające w bajorku i chce wiedzieć co to takiego? Regulaaaaamin tak z grubej rury, łojojoj, spokojnie Antoni, spokojnie. Może jednak Ktoś pomoże?
Hare Mazep :smiech:
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Re: co to jest?

Post autor: Antek Kwiczala † »

Wiesz Jacku w czym problem (to nie problem regulaminu) - zdjęcie z fotosiku zniknie po pewnym czasie, i temat będzie do wykasowania, bo bez tego zdjęcia każda odpowiedź nie będzie miała sensu.
Pozdrawiam :hi:
brakkonta

Re: co to jest?

Post autor: brakkonta »

tak więc Anezobinio (Boże, czego ludzie nie posiadają imion? :szok: ) - wklej zdjęcie na forum.
Mazep
Bożena
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 9 sierpnia 2012, 17:48
Gender: women

Re: co to jest?

Post autor: Bożena »

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam niewiedzą, szukam po prostu odpowiedzi na moje pytanie i wydawało mi sie że tutaj najszybciej je znajdę. Jednakże widzę że ciężko przychodzi Wam pomoc osobom z zewnątrz. Forum zostawiam sobie w zakładkach i może będę mogła jeszcze kiedyś z niego skorzystać jeżeli ktoś mnie z niego wcześniej nie wyrzuci.
Mam nadzieję że udało mi się wkleić poprawnie zdjęcie i jednak ktoś miły mi pomoże.....


z góry dziękuję
Bożena

P.S. jako login wybrałam anezob (czyt. wstecz ) gdyż moje imię było już zajęte
Pozdrawiam serdecznie :D
Załączniki
takie coś tam pływa
takie coś tam pływa
92ea1c5390df1469.jpg (47.16 KiB) Przejrzano 2836 razy
Awatar użytkownika
Jarosław Bury
Posty: 3567
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: co to jest?

Post autor: Jarosław Bury »

Ano - fajne robaczki, ale niestety nie mam pojęcia co to jest, pozdrawiam Jarek ;)
brakkonta

Re: co to jest?

Post autor: brakkonta »

anezob pisze:Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam niewiedzą
Nikogo nie uraziłaś - niewiedza to NIEwiedza i tutaj po prostu szukasz wiedzy. Nie urażasz tym nikogo. :okok:
anezob pisze:Jednakże widzę że ciężko przychodzi Wam pomoc osobom z zewnątrz
oj, zapomnij :birra:
anezob pisze:ktoś miły mi pomoże
Pomoże, pomoże. Nie znam się na takich dziwach, jednak pilnuj tematu, Ktoś znający robaka znajdzie się i pomoże. Na pewno nie jest dla Córy niebezpieczny ten stwór.

Przy tej okazji miniapelik do Administracji a'propos problemu imion, czy tam nicków (jak je zwą tak zwą), choć to i nie miejsce dla tego tematu, to też i tutaj viewtopic.php?f=15&t=23210&p=161573#p161573 przerzuciłem tę myśl.
Mazep
Bożena
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 9 sierpnia 2012, 17:48
Gender: women

Re: co to jest?

Post autor: Bożena »

oj, zapomnij  :birra:
ok już zapomniałam :birra:
Pomoże, pomoże. Nie znam się na takich dziwach, jednak pilnuj tematu, Ktoś znający robaka znajdzie się i pomoże. Na pewno nie jest dla Córy niebezpieczny ten stwór.
na pewno będę zaglądać
Przy tej okazji miniapelik do Administracji a'propos problemu imion, czy tam nicków (jak je zwą tak zwą), choć to i nie miejsce dla tego tematu, to też i tutaj viewtopic.php?f=15&t=23210&p=161573#p161573 przerzuciłem tę myśl.
Mazep
[/quote]
czytałam post i myślę że masz rację (z tym ciałem to przesadziłeś troszeczkę :laugh: )
ODPOWIEDZ

Wróć do „DIPTERA”