Witam Wszystkich!

Miejsce na powitania i pożegnania.
Monika P.
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 5 listopada 2013, 11:31
Gender: women

Witam Wszystkich!

Post autor: Monika P. »

Witam Wszystkich!
Od czasu przeczytania książki "Owady Polski" Pana Kozłowskiego zafascynował mnie świat owadów i nabrałam do niego szacunku. Owady kolekcjonuję tylko na fotografiach :D . Forum znalazłam przypadkiem szukając informacji o jakimś owadzie. Niedawno postanowiłam się zarejestrować by móc od czasu do czasu coś tutaj napisać.
pozdrawiam
Monika
Andrzej J. Woźnica

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Andrzej J. Woźnica »

Witamy na Forum ! :brawo: . Andrzej
Monika P.
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 5 listopada 2013, 11:31
Gender: women

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Monika P. »

Dziękuję Andrzeju za powitanie. Dotąd wszyscy tylko czytali te parę słów które napisałam o sobie. Nikt nic nie napisał więc pomyślałam, że:
a) może chodzi o to że tylko fotografuję owady (więc jestem gorsza niż "posiadacz zbiorów entomologicznych")
b) lub powodem jest książka która mnie zainspirowała do poznawania fascynującego świata owadów.
Gdy większość ludzi tu na forum jest powitana to człowiek się zastanawia co napisał źle że nikt się nawet nie odezwie. Czekałam cierpliwie i się doczekałam powitania. Każdy lubi być miło przyjęty w nowym miejscu. :D
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Antek Kwiczala † »

Być może Moniko nasza rezerwa wynka z faktu, że nic konkretnego o sobie nie napisałaś. Z jakiego rejonu Polski pochodzisz, czy masz bardziej sprecyzowane zainteresowania czy ogólnie owady. Są na forum fotograficy, którzy zaskakują swoją wiedzą z entomologii bo ta jest niewątpliwie potrzebna do robienia dobrych zdjęć. Może pokaż choć jedno swoje zdjęcie - takie, które uważasz za dobre.
A tak w ogóle serdecznie Cię witamy :)
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Jacek Kurzawa »

Nie ma "rezerwy", może tylko opór przed wpisywaniem się. Braku wpisów nie bierz w żadnym wypadku do siebie.
Witaj witaj !!! :hi:
Awatar użytkownika
Alicjaa
Posty: 1
Rejestracja: środa, 20 listopada 2013, 23:43
Gender: women
UTM: Chrzanów
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Alicjaa »

Cześć:) ze względu na pracę w ogrodzie bardzo zaciekawiły mnie wszelkie motyle, ważki itp. ciekawe stworzenia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”