Witam!

Miejsce na powitania i pożegnania.
fraanki
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 15 stycznia 2012, 23:38
UTM: XU82
Lokalizacja: Poznań

Witam!

Post autor: fraanki »

Witam!
Jestem nowy na forum, ale wasze porady i artykuły czytam już od dłuższego czasu. Dotychczas zajmowałem się głównie motylami dziennymi, ale w tym roku ostro szykuje się na zawiski i sówki :)
Licze na pomoc w ewentualnych problemach związanych ustalaniem gatunków i współpracę z ludźmi szczególnie z Poznania i okolic!

Pozdrawiam Fraanki
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Miłosz Mazur »

Witamy i życzymy miłego korzystania z Forum :)
Awatar użytkownika
romanzamorski
Posty: 889
Rejestracja: sobota, 29 marca 2008, 16:57
UTM: EV19
profil zainteresowan: ciężki rock, astronomia
Lokalizacja: Gorlice

Re: Witam!

Post autor: romanzamorski »

Witam Fraanki! Nie wiem czy zauważyłeś, że większość uczestników tego forum podpisuje się pełnym imieniem i nazwiskiem. Myślę,że w przypadku tego forum powinno to być normą. W odróżnieniu od takiego np onetu gdzie ludzie piszą aby komuś in cognito "dołożyć".
brakkonta

Re: Witam!

Post autor: brakkonta »

w całej rozciągłości popieram Romana. Fraaaanku, wcale nie jest to atak na Twoją osobę, Boże uchowaj !!! Po prostu ja (i myślę że Roman też) przy tej okazji staram się przypunktować w coś, co mnie w...tego, no :mrgreen: Dano nam imię, po antenatach mamy drugi człon nazwania i niech tak będzie. Potem łatwiej się gdziekolwiek w terenie przy spotkaniu dogadać. Bo wiadomo kto to jest J.M., a nie jakiś tam twix14*73/@#$ratatatadupaarmata (to taka złośliwość w kierunku mojego ucznia :P )
Tak więc Fra(a do entej potęgi)nku nie bój się ACTA - my Cie własną kudłatą piersią osłonimy i dawaj Swoje parametry.
Mazep.......jak Boga kocham, wcale nie złośliwy :roll:
fraanki
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 15 stycznia 2012, 23:38
UTM: XU82
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: fraanki »

Zawsze wychodziłem z założenia, że co wchodzi do internetu pozostaje w internecie już na zawsze. "...wszystko, co powiesz, może być użyte przeciwko tobie" w takiej cywilnej wersji :wink:
Myśle, że przekonaliście mnie, bo to faktycznie forum na wysokim poziomie i mam nadzieję, że wybaczycie mi moje fo paux.

Pozdrawiam Jacek Hildebrandt
brakkonta

Re: Witam!

Post autor: brakkonta »

no wiesz Ty co !!!!!
Takie piękne imię :wink: Takie mocne nazwisko, a Ty z jakimś Frankiem...wstyd :oops: .
A to że ślady pozostają w necie, a niech Cie w dupę całują. No, chyba że będziesz tutaj dragi nam kopsał, no to trza czuja mieć.
Ale gdybyś.....pamiętaj tedy o mnie 8)
Mazep....też Jacek
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Jacek Kurzawa »

Witaj Jacku na Forum i powodzenia w pogłebianiu i zdobywaniu wiedzy oraz owadów.
Awatar użytkownika
krzem
Posty: 1196
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2004, 07:42
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time

Re: Witam!

Post autor: krzem »

romanzamorski pisze:Witam Fraanki! Nie wiem czy zauważyłeś, że większość uczestników tego forum podpisuje się pełnym imieniem i nazwiskiem. Myślę,że w przypadku tego forum powinno to być normą. W odróżnieniu od takiego np onetu gdzie ludzie piszą aby komuś in cognito "dołożyć".
na szczescie normą też jest wolność i demokracja
Awatar użytkownika
romanzamorski
Posty: 889
Rejestracja: sobota, 29 marca 2008, 16:57
UTM: EV19
profil zainteresowan: ciężki rock, astronomia
Lokalizacja: Gorlice

Re: Witam!

Post autor: romanzamorski »

krzem pisze:na szczescie normą też jest wolność i demokracja
Szczególnie ta w wersji anonimowej. Pełno masz szlachetnych jej przykładów w necie. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dispar
Posty: 1391
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:55
UTM: FC18
Specjalność: Geometridae
Lokalizacja: Łosice

Re: Witam!

Post autor: Dispar »

Fraanki - w Poznaniu i okolicach jest sporo dobrych lepidopterologów.
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16261
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno

Re: Witam!

Post autor: Aneta »

romanzamorski pisze:
krzem pisze:na szczescie normą też jest wolność i demokracja
Szczególnie ta w wersji anonimowej. Pełno masz szlachetnych jej przykładów w necie. pozdrawiam
Jeśli gwarancją prezentowania ogłady i kulturalności ma być jedynie strach przed możliwością zidentyfikowania, to warstewka owej kultury musi być bardzo cieniuśka oraz łatwo tracona w warunkach braku lęku 8) Zatem vive la anonymat! ;)
Awatar użytkownika
romanzamorski
Posty: 889
Rejestracja: sobota, 29 marca 2008, 16:57
UTM: EV19
profil zainteresowan: ciężki rock, astronomia
Lokalizacja: Gorlice

Re: Witam!

Post autor: romanzamorski »

Dispar pisze:Fraanki - w Poznaniu i okolicach jest sporo dobrych lepidopterologów.
Szczególnie mocny to ośrodek w materii sówek. Cieszy mnie, że pojawił się na forum wielbiciel tej rodziny. Życzę sukcesów. Sam jestem fanem sówek, a i zawisaki nie są mi obojętne. Pozdrawiam.
fraanki
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 15 stycznia 2012, 23:38
UTM: XU82
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: fraanki »

Będę musiał się rozeznać w tutejszej ekipie, poznać kruczki i uzupełnić braki w podstawach (książki to jednak nie to samo co praktyka). Z całej mojej rodziny i znajomych jako jedyny od zawsze przejawiałem miłość do stawonogów i póki co jestem samoukiem, tak więc licze na pomoc i słowa krytyki. A teraz to już tylko czekam na sezon łowów, bo zeszłoroczne zbiory stoją już wypreparowane i przyszpilone :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”