Witam :)

Miejsce na powitania i pożegnania.
atomówka
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2011, 09:23
Gender: women

Witam :)

Post autor: atomówka »

Witam serdecznie wszystkich na forum.
bakcyl połknięty chyba w dzieciństwie,
uświadomiony na ćwiczeniach z entomologi ( świetni nauczyciele)-jestem studentką ogrodnictwa.
Zaglądałam tu wcześniej szukając info o gatunkach i czas najwyższy się w końcu przywitać i podziękować za dostępną tu wiedzę.
Pozdrawiam Małgośka :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 września 2011, 09:54 przez atomówka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9490
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Witam  :)

Post autor: Jacek Kurzawa »

To witaj w grupie w ktorej większość osób wlasnie w dzieciństwie połknęła tego bakcyla :)
Można powiedzieć, że zaczynasz tą przygodę życia? Uważaj tylko - entomologia wciąga ! 8) :lol:
Awatar użytkownika
krzem
Posty: 1196
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2004, 07:42
Podziękował(-a): 2 times
Podziękowano: 1 time

Re: Witam  :)

Post autor: krzem »

czy to może mieć jakiś związek z ilością połkniętych, w czasie jazdy rowerem, much i komarów ...? :shock:
Tomek Paszkowski
Posty: 204
Rejestracja: środa, 2 czerwca 2010, 18:07
Lokalizacja: Siedlce

Re: Witam  :)

Post autor: Tomek Paszkowski »

Cześć Gośka
Właściwie to jesteś koleżanką po fachu :mrgreen: Gdzie studiujesz i na którym roku? Pamiętam Panią doktor z którą miałem ćwiczenia (później była moją recenzentką) - potwierdzam, że ćwiczeniowcy od entomologii są świetni ponad miarę.
Obyś zaglądała tu częściej niż tylko żeby podziękować i zebrać info na zajęcia. Jak człowiek zajmuje się tym z własnej inicjatywy a nie tylko z powodu wymogów programowych, daje to o niebo większą satysfakcję :D
No i napisz, która to grupa owadów winna jest Twoim zainteresowaniom :mrgreen:

Pozdrawiam i do napisania :P
Tomek
atomówka
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2011, 09:23
Gender: women

Re: Witam  :)

Post autor: atomówka »

hihi na rowerze ich trochę połknęłam ale to nie to - jak miałam kilka lat to próbowałam ratować trzmiela potrąconego przez jakieś auto :) i tak zostało - Błonkoskrzydłe - to dla mnie finezja natury :D
A studia ... SGGW 3 rok OZ też z pasji nie z musu :mrgreen:
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
PawełB
Posty: 1612
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 16:15
Specjalność: Rhopalocera
profil zainteresowan: Foto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam  :)

Post autor: PawełB »

pozdrawiam koleżankę po fachu (tak na zapas, mam nadzieję ze skończysz te studia :) ). Entomologia "niestosowana" (wbrew oficjalnej nazwie katedry) zawsze dobrze stała na SGGW, przewinęło się tam paru pasjonatów...No i ciągle uczy prof. Kozłowski, który widzi w owadach coś więcej niż szkodniki :-)
atomówka
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2011, 09:23
Gender: women

Re: Witam  :)

Post autor: atomówka »

:mrgreen: Miałam przyjemność mieć ćwiczenia z budowy i rozwoju owadów z Panem Profesorem
Dzięki za dobre życzenia :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”