Obrzeżek gołębi w mieszkaniu

Owady żyjące w mieszkaniach czyli "coś mi chodzi po domu". Owady synantropijne.
Regulamin forum
Przy zamieszczaniu zdjęć wymagane jest podanie daty oraz miejsca wykonania zdjęcia.
Posty ze zdjęciami bez danych jak również linkowanych spoza serwisu mogą być usuwane.

Linkowanie do zdjęć spoza Forum jest nieregulaminowe (§ 2.1)
klodziaklodzia
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 20 lipca 2019, 10:00
Gender: women

Obrzeżek gołębi w mieszkaniu

Post autor: klodziaklodzia »

witam
proszę o poradę
w załączeniu zdjecia
pojawial sie bardzo sporadycznie co kilka tygodni na przestrzeni wielu miesiecy, pojedyncze sztuki w okolicy parapetu zwykle martwy, kilka miesiecy temu chodził w nocy po ciele ale nie zostalam ugryziona, kilka dni temu chodzil po ciele i zostałam ugryziona, w okolicy okna przesiadują gołębie ( dach i parapet klatki schodowej), co jako lokator mogę zrobić żeby to wytępić a co powinna zrobić spółdzielnia?
Załączniki
20.07.2019 Swarzędz
20.07.2019 Swarzędz
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (152.86 KiB)
20.07.2019 Swarzędz
20.07.2019 Swarzędz
Pokaż obraz w oryginalnym rozmiarze (108.46 KiB)
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 16267
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2004, 12:14
UTM: CC88
Lokalizacja: Kutno

Re: Obrzeżek gołębi w mieszkaniu

Post autor: Aneta »

klodziaklodzia pisze:co jako lokator mogę zrobić żeby to wytępić a co powinna zrobić spółdzielnia?
My tu jesteśmy raczej od identyfikacji, nie od porad prawnych 8) To co np. ja zrobiłabym, to uszczelnienie wszelkich możliwych szpar przy oknach i wentylacji oraz założenie moskitier.
klodziaklodzia
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 20 lipca 2019, 10:00
Gender: women

Re: Obrzeżek gołębi w mieszkaniu

Post autor: klodziaklodzia »

chodziło mi raczej o to na ile to jest poważna sytuacja, bo z ogólnych informacji w internecie wynika, że taki robak w domu to zawsze bardzo poważny problem.
Czy jeśli pojawiały się one w mieszkaniu to znaczy, że już się zadomowiły czy mogło być tak że wchodziły na bieżąco?
Specjalista od dezynsekcji zrobi oprysk tylko w tym jednym pokoju i tylko przy oknie oraz założy kolce przeciw gołębiom na parapecie klatki schodowej. Czy może okazać się że takie działania będą wystarczające?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Domowe robaczki.”