Pytanie o usunięty temat.

Awatar użytkownika
Kamil Kukla
Posty: 148
Rejestracja: sobota, 23 czerwca 2007, 12:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Pytanie o usunięty temat.

Post autor: Kamil Kukla »

Mam pytanie - dlaczego mój temat z linkiem do utworu został usunięty? Nie spełniał jakiś norm?
admin
Administrator
Posty: 1596
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

Usunąłem ten temat. Odnosze wrażenie że nie sluzył on niczemu dobremu. Utwor instrumentalny może nosić jakikolwiek tytul i nie wnosi niczego do tematu entomologii. innymi slowy jest nie na temat tego Forum. Lepiej umieszczac takie rzeczy na forach audiofilskich albo twórcow muzyki elektronicznej (np. Estrada i Forum, Muzyk). Forumowicze są juz nieco zmęczeni postami, które zupelnie nie pasują do profilu tego Forum.
Kamil - zajmij się entomologią i wtedy to Forum bedzie Ci słuzylo w 110%. Malarstwo, muzyka, rysunki, grafiki, rzeźby itp są tu zupelnie niepotrzebne.
Awatar użytkownika
Kamil Kukla
Posty: 148
Rejestracja: sobota, 23 czerwca 2007, 12:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Kamil Kukla »

Bez sensu. To jest hydepark.
admin
Administrator
Posty: 1596
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Post autor: admin »

No tak, HYDEPARK, ale na Forum Entomologicznym. Tematy w Hydeparku sa tez entomologiczne i dotyczą calkiem ciekawych zagadnień. Tworczość muzyczna tu jednak zupełnie nie pasuje... Poza tym, ostatnio z pewnym malarskim tematem mielismy na tyle problem, że forumowicze zdecydowali sie na .. usunięcie tematu (mam go w archiwum). Nie chciałem, żeby to się znów powtórzyło.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kamil Kukla
Posty: 148
Rejestracja: sobota, 23 czerwca 2007, 12:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Kamil Kukla »

No cóż. No proszę. Trudno.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „*** HYDEPARK ***”