Zabezpieczanie owadów, szybka preparacja - wydzielone

Awatar użytkownika
kiczy
Posty: 103
Rejestracja: piątek, 10 lutego 2012, 14:53
UTM: XS64
Lokalizacja: Oława

Zabezpieczanie owadów, szybka preparacja - wydzielone

Post autor: kiczy »

[admin: wydzielone z viewtopic.php?p=215962#p215962 ]

J.M. w jednym z wątków napisał -


Myślę że jak bartek g. oraz kiczy przeczytają Mayr'a to dłuuuugo będą histerycznie łykać powietrze :rotfl: Potem nastąpi desperacki atak po raz drugi, atak podszyty chęcią zrozumienia tego co Mayr do nas mówi poprzez litery z książki.....i tu nastąpi okres następnego glacjału mózgowego :hurra Potem nadchodzi już tylko ..... :bit:
Powodzenia :szacun: .......ja również nie mogłem się powstrzymać :wlosy:
ps - skąd do jasnej cholery taki wysyp rozmaitych delikatnych charakterów. Zasrana mać - odezwać się nie można, żeby kogoś nie urazić, nie uwłoczyć, nie uczynić krwawiącej i jątrzącej się rany w psychice i zbliznowaceń na sercu (że o przeżytej traumie nie wspomnę, bo to ostatnio modne słowo). Ja się już teraz w zasadzie niczemu nie dziwię. Jak już baby z brodą i faceci w sukienkach* wygrywają konkursy piosenek, to znak, że moja epoka już mija... :cry: Gdzie te czasy, że ludzie rozmawiali ze sobą normalnie?
No i jak zwykle - proszę nie odpowiadać zaczepnie na mój post, bo zrobić się mogę qurwa wulgarny :ups: i trzeba będzie znowu usuwać moje wpisy :wine:
* - niepotrzebne skreślić.......no, kto skreśli właściwie? :tancze:
Pozdrawiam - Mazep :hurra

Kolorem zaznaczyłem wulgaryzmy NAUCZYCIELA , wychowawcę młodzieży ,oraz tęsknotę NAUCZYCIELA za czasami gdy ludzie rozmawiali ze sobą normalnie .Tak wygląda rozmowa normalna między ludżmi w wykonaniu NAUCZYCIELA-
J.M. pisze:miałem

się nie odzywać po tym, jak mój całkiem koleżeński wpis został usunięty niedawno z penego wątku, bo został określony, jako nicniewnoszący, ale jeszcze ten jeden raz się zaloguję....choć przyznam, z duuuużym niesmakiem.
Gówno i badziewie, ot co. DSC_2089 - to nie są okazy, to totalny szajs. Ja mam jeszcze na to inne zapatrywanie. Otóż to zwierzę straciło życie, no to pozwólmy mu jeszcze po śmierci jako tako prezentować się. Dlaczego naszych zmarłych ładnie układamy, ubieramy i takie tam pitu pitu. Przecie można Ich zwalić do dołu, zasypać i przyklepać ....
Brak etykiet - to jest już karygodne i jako nauczyciel apelowałbym o nieazpodawanie tutaj takiego gnoju jako prezentacja. Młodzi patrzą na to i sie uczą. I nie, etykiety nie zostały zdjęte do fotografii. To po prostu taki śmietnik i już.
A okaz dowodowy czy wystawienniczy - gówno tam prawda. I jeden i drugi ma być porządny, schludny i ukazywać sie w takiej krasie, jak go natura stworzyła. Popatrzcie na stare zbiory, na starą szkołe. Dość już tego zgównienia i bylejakości mamy w kraju. Forum zrobiło sie byle jakie, a teraz jeszcze taka badziewna robota zaczyna być promowana.
Grześ pisze o muzeach. Być może wynika to z nawału ogromnego materiału do przerobienia i braku rąk do pracy w tychże muzeach. Nikt z nas na to narzekać nie może i przy kawie można było spokojnie tej trociniarce skrzydła zrobić, jak Pan Bóg przykazał. Jak już sie poświęcilo czas i estetyczne cierpienia nad tluszczem, to i można było poświęcic na skrzydła. I nijakie mi tam pitu pit i poklepywanie po ramionkach swoich kolegow nie przekona mnie - to jest po prostu niechlujstwo, a administrator tego forum nie powinien promować takiego gówna, jakie zostało zapodane. Nie mam naaaaajmniejszej ochoty szukac po forum, ale tutaj juz niejeden został opierdzielony za to, że gówniane okazy pokazuje. No ale, jak powiedziałem - "poklepywanie po ramionkach swoich kolegow " .....to już tysięczny przejaw tego, że na tym forum są i równiejsi.
Tyle. Spadam, bo mi tu niewygodnie.

.......nie no, musiałem się zalogowac raz jeszcze, przyznam z ogromnym obrzydzeniem.
Czy Ciebie posrało juz do cna ???? Przecież do kurwy nędzy napisałem Ci wyraźnie - tak, zgadza się, postu nie ma, nie było, zaginął w akcji !!!! Czy Ty musisz wszystko odpierdalać kota ogonem na lewą stronę i na swoją zasraną modłę ???? Jacku - pizdnij się w czachę, bo zgnoisz to forum do końca. Do nagłej cholery, wyraźnie napisałem - zaginęło, nie wiem gdzie!!!!
A o tym że chlastasz jak chcesz i co chcesz, to wpis tyczący caaaałkiem czego innego, tyczy Twych wielokrotnych poczynań w niejednym wpisem, niekoniecznie moim. Ludzie już są na to uwrażliwieni i skreeny robią niektórych wątków, bo te potrafia się no stąd ni z owąd zmienić. Sram na to, wali mnie to i szczę na to luźnym strumieniem. Rób sobie co chcesz, ja się żegnam ozięble z domieszką ironii. To nie mój klimat, ten szajs zmierził mnie do szpiku kości i mam tego dość. Już samo istenienie tutaj jest dla mnie obraźliwe. Rób sobie co chcesz, bryluj, błyszcz, mędrkuj - ja spadam.
Wszystkich innych Forumowiczów przepraszam, ale będąc tutaj ósmy rok nie będę się narażał na takie traktowanie. Moje 50 lat nie pozwala mi na to. Są inne miejsca, gdzie człowieka traktuja z należytym szacunkiem i zainteresowaniem. Przepraszam że musieli to czytać. W każdym razie mam dość hegemonii Admina i żal mi ludzi, bo nie mają gdzie iść - niestety https://entomo.pl jest jedyne, i to jest nasz ogromny, bardzo ogromny problem ......mam nadzieję że do czasu.
Ty zaś nie sil się na następne roszady słowotwórcze i na mikstury zdaniozamienne. Nie wysilaj sie na przeinaczenie innego z polskiego na nasze z zamąceniem w tym i tamtym ....bo jesteś i tak w tym mistrzem. Ja ni ciula juz na to nie zareaguje.
Tyle

Pan nauczyciel pisze o innych miejscach gdzie człowieka traktują z należytym szacunkiem i zainteresowaniem , a z jakim szacunkiem potraktował pan swojego adwersarza.

Jest taki dział - Przedstawiamy się.
Miejsce na powitania i pożegnania.

po co tyle pisać o tym że się ma dość panie NAUCZYCIELU ,
Awatar użytkownika
Brachytron
Posty: 4411
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2005, 01:39
Specjalność: Acu, Odo
profil zainteresowan: Jacek Wendzonka
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zabezpieczanie owadów, szybka preparacja

Post autor: Brachytron »

Trafiony - zatopiony. Ogólnie dyskusja jest odbiciem przekroju społeczeństwa. Szklankę można umyć na 14 sposobów - ale który najlepszy? Czy szklanka umyta pięknie jest lepsza od tej umytej ślicznie? Punktowanie w boksie zbliża ten sport do łyżwiarstwa figurowego a przecież chodzi tylko o to kto kogo pobije szybciej. Nie twierdzę, że wątek jest do kosza - dużo się o sobie dowiedzieliśmy, ale to przypomina dyskusje o polityce czy religii. Bez wyniku pozytywnego.
Awatar użytkownika
Rafał SZCZECIN
Posty: 1625
Rejestracja: sobota, 31 stycznia 2009, 21:34
Specjalność: Ogólnie poznawczo
profil zainteresowan: karate oraz gitara klasyczna
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zabezpieczanie owadów, szybka preparacja

Post autor: Rafał SZCZECIN »

Panowie Koledzy....

Może tak na zakończenie tego wątku - za zgodą wszystkich biorących w nim udział - wrzućcie do Hydeparku i już.
Uznajcie - proponuję, że nie ma tu żadnego innego sensownego wyjścia z sytuacji, która faktycznie zabrnęła nieco za daleko.

Sami widzicie, do jakiej nerwówki może dojść.

Umówcie się Koledzy lepiej na wspólne piwko :okok: , niech nikt z tego forum nie rezygnuje - o to proszę. Każdy głos w dyskusji jest istotny.

Pozdrawiam Was serdecznie
Mimo wszystko proponuję uśmiechy :tak:
admin
Administrator
Posty: 1595
Rejestracja: środa, 4 lutego 2004, 03:41
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował(-a): 1 time
Podziękowano: 5 times
Kontakt:

Re: Zabezpieczanie owadów, szybka preparacja - wydzielone

Post autor: admin »

Na prośbę Jacka Mazepy jego konto zostało przed chwilą usunięte z Forum. Ze swej strony chciałbym mimo wszystko podzięować za te miłe chwile i ciekawe wpisy.
Awatar użytkownika
Rafał SZCZECIN
Posty: 1625
Rejestracja: sobota, 31 stycznia 2009, 21:34
Specjalność: Ogólnie poznawczo
profil zainteresowan: karate oraz gitara klasyczna
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zabezpieczanie owadów, szybka preparacja - wydzielone

Post autor: Rafał SZCZECIN »

Szkoda Jacka Mazepy. Wierzę i mam nadzieję, że wróci na forum...
Jacku - olej i wracaj :birra:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „*** HYDEPARK ***”