Trichoferus campestris w Polsce 2

Awatar użytkownika
Dispar
Posty: 1391
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:55
UTM: FC18
Specjalność: Geometridae
Lokalizacja: Łosice

Trichoferus campestris w Polsce 2

Post autor: Dispar »

Czy chodzi o znalezisko Jarka ???
Bo wątek do którego wkleiłeś link to było międlenie trawy a nie informacja.
Awatar użytkownika
Jacek Kalisiak
Posty: 3269
Rejestracja: wtorek, 24 sierpnia 2004, 14:50
Lokalizacja: Łódź
Podziękował(-a): 5 times

Re: Trichiferus campestris w Polsce

Post autor: Jacek Kalisiak »

Tamten wątek to nie była informacja, tylko rodzaj zagadki. Nie pasuje, nie musisz się w to bawić.
O gatunku dowiesz się z artykułu lub od odkrywcy, jak zechce cię poinformować.

W wątku do którego podałem link, pojawiła się też informacja o Trichiferus campestris.
Awatar użytkownika
Dispar
Posty: 1391
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:55
UTM: FC18
Specjalność: Geometridae
Lokalizacja: Łosice

Re: Trichoferus campestris w Polsce

Post autor: Dispar »

Jacek Kalisiak pisze:Tamten wątek to nie była informacja, tylko rodzaj zagadki. Nie pasuje, nie musisz się w to bawić.
O gatunku dowiesz się z artykułu lub od odkrywcy, jak zechce cię poinformować.

W wątku do którego podałem link, pojawiła się też informacja o Trichiferus campestris.
Ludzie - o co w tym wszystkim chodzi??? :shock: :shock: :shock: .
Jakiś czas temu nasz kolega Marek Hołowiński złowił nowy dla fauny kraju gatunek motyla - Eublemma parva. Informacje o tym zamieścił na forum na drugi dzień a kilka miesięcy póżniej fakt ten został opublikowany w Wiad. Ent.
A tu jakieś tajemnice, podchody, zabawy - obawa, że ktoś znajdzie to samo i opublikuje to wcześniej????? Gdybym Was nie znał to bym powiedział że "kózkarze" to dziwni ludzie :D .
Awatar użytkownika
Jacek Kurzawa
Posty: 9493
Rejestracja: poniedziałek, 2 lutego 2004, 19:35
UTM: DC30
Specjalność: Cerambycidae
profil zainteresowan: Muzyka informatyka makrofotografia
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Podziękował(-a): 4 times
Podziękowano: 1 time
Kontakt:

Re: Trichoferus campestris w Polsce

Post autor: Jacek Kurzawa »

Twoj post odnosi sie do wątku - zagadki, nie do tego, a odbiegamy od tematu.... robi się taki offtop, że nie wiadomo czy my o kózkach jeszcze rozmawiamy czy to już jakieś cafe-pogaduchy. Trudno utrzymać jakiś poziom merytoryczny, bo tak często dyskusja przeradza się w jakieś fantazje na luzie ... troche mnie to męczy prawdę mówiąc i te wszystkie wtrącenia najchetniej połączylbym w jeden długi wątek pod tytulem - GADU-Gadu o wszystkim i o niczym.... i przeniósł do Hydeparku, tak by została sama entomologiczna treść.


I tak tez zrobiłem, wszyscy juz wiemy o co chodzi.

Zagadka bedzie rozwiązana, jak wiadomo informacja o kolejnym gatunku dla Polski juz sie drukuje, wiadomo że jest to Poecilium, strzelac sobie mozna tutaj viewtopic.php?f=52&t=14038
ODPOWIEDZ

Wróć do „*** HYDEPARK ***”