kupno pęsety - Warszawa

Układanie zbiorów, gabloty, szpilki narzędzia i przybory entomologiczne
MAck
Posty: 57
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2007, 22:58
UTM: EC09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

gdzie w Warszwie kupię pęsetę?

Post autor: MAck »

Witam ;)

Interesuję się głównie mrówkami i doszedłem do wniosku, że będzie mi potrzebna pęseta. W związku z tym chciałbym się spytać czy ktoś zna może jakieś sklepy w Warszawie gdzie znajdę pęsety oraz inne akcesoria entomologiczne?
Będę wdzięczny za wszelkie namiary :)

Pozdrawiam,
MAck

PS:
nie mam pojęcia czemu mój post się tu pojawił... :/ będę wdzięczny za wydzielenie go i przeniesienie w odpowiednie miejsce
Awatar użytkownika
Adam Larysz
Posty: 2133
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2004, 11:43
Lokalizacja: Mysłowice/Bytom
Kontakt:

Post autor: Adam Larysz »

W Wawie to tam niewiele kupisz sprzętu entomologicznego :lol: , musisz jechać do Krakowa, czy Czętochowy... a na poważnie to najlepiej kupić to przez internet, wtedy nie musisz nigdzie jeździć - adresy sklepów znajdziesz na stronie Jacka.
MAck
Posty: 57
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2007, 22:58
UTM: EC09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: MAck »

Adam Larysz pisze:a na poważnie to najlepiej kupić to przez internet, wtedy nie musisz nigdzie jeździć
z chęcią bym się przejechał, "pomacał" pęsety i sprawdził czy taką na pewno nie skrzywdzę żywej mrówki ale jak się nie da inaczej to kupie przez net
Adam Larysz pisze:adresy sklepów znajdziesz na stronie Jacka.
a czy mógłbym wobec tego prosić o link do strony Jacka?
moderator2 pisze:Wydzielone, przeniesione, tylko w związku z tym trzeba było nieco zmienić temat wątku Wink
dzięki, sorry za problem
Awatar użytkownika
Antek Kwiczala †
Posty: 5707
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2005, 14:29
UTM: CA22
Lokalizacja: Kaczyce

Post autor: Antek Kwiczala † »

No właśnie jesteś na tych stronach. Szukaj na stronie głównej w opcji linki
Awatar użytkownika
Miłosz Mazur
Posty: 2565
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2006, 11:33
UTM: CA08
Specjalność: Curculionoidea
profil zainteresowan: Muzyka metalowa, fantastyka, gry planszowe
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Podziękował(-a): 1 time
Kontakt:

Post autor: Miłosz Mazur »

Polecam miekkie pencety aluminiowe, najlepiej z mozliwie dluga i cienka koncowka
Tomasz Jaworski
Posty: 201
Rejestracja: piątek, 14 stycznia 2005, 14:54
Lokalizacja: Łask/Warszawa

Post autor: Tomasz Jaworski »

Witam,

W Warszawie co prawda sprzętu stricte entomologicznego kupić nie można ale jeśli idzie o dobre pęsety można sobie poradzić. Kupowałem takowe w sklepie oferującym zestawy dla elektroników (szczypce, zaciski itp... i pęsety właśnie). Można z powodzeniem wybrać sobie odpowiadający model, ja np. kupiłem jedną niesamowicie ostrą do chwytania minucji i naszpilania mikrów a drugą z zakrzywioną końcówką. Dodatkową zaletą "elektronicznych" pęset jest to że się nie magnesują co przy chwytaniu szpilek ma duże znaczenie. Oferty i adresy można znaleźć w sieci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja zbioru - gabloty, etykietowanie, szpilki”