poczwarki Trupiej główki

rajurek
Posty: 23
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 14:11
Lokalizacja: olkusz

poczwarki Trupiej główki

Post autor: rajurek »

Drodzy koledzy!
Mam prośbę, może ktoś z kolegów ma namiary na hodowców z Czech, bądż kogoś innego. Chciałbym zakupić poczwarki zmierzchnicy, nie jestem w stanie jechać na giełdy do Czech, zresztą w tym roku praska już była, w innym temacie było zdjęcie z tej giełdy, pełne poczwarek trupiej główki, prosze o pomoc w tym temacie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 listopada 2009, 21:52 przez rajurek, łącznie zmieniany 2 razy.
cardamines
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 14 lutego 2008, 22:29
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

poczwarki A. atropos

Post autor: cardamines »

Witam,
Poczwarki oczywiście można kupić.. Ale po co.. Jest to zbyt drogi interes. Prościej kupić jajka i te 10-15 sztuk samemu wykarmić. Jajka z powodzeniem dostaniesz nawet w Polsce i to dobrej jakości.
pozdr.
Awatar użytkownika
Piotr Glac
Posty: 162
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 23:07
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: Piotr Glac »

Kolego zarejestruj się na http://www.actias.de/ tu jest zawsze dużo ciekawych ogłoszeń i w miarę pewni sprzedający w sezonie regularnie pojawiają się jajka A.atropos.

Tak jak pisze przedmówca lepiej kupić jajka i wyhodować – dużo większa satysfakcja i mniejsza drenaż kieszeni.
cardamines
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 14 lutego 2008, 22:29
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: cardamines »

Ja tylko dodam, że to jest forum, gdzie znajdują się ogłoszenia różnych ludzi. Bez urazy do nikogo zachęcam jednak, aby zakup od kogoś nieznanego skonsultować z częstymi bywalcami Actias.de. Po jakimś czasie zyskuje się kontakty jakich właśnie "kolega" szuka :-)
Tak na marginesie ostatnio staram się mieć atroposy co roku, więc jeśli będzie jakieś zainteresowanie tym "tematem" - zapraszam na strone.:-)
pozdr.
abbas
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 16 marca 2008, 15:21
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: abbas »

chętnie kupię jaja trupiej Acharontia atropos.... daj znać jeśli będziesz miał lub będziesz kupował to dołączę się do zakupu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawisaki (Sphingidae)”